برچسب چاپی کیسه خون

برچسب چاپی کیسه خون

لوله باز می شود و خون به یک فیلتر گلبول سفید تخلیه می شود که شبیه یک پف پودر در یک جعبه فشرده است. گلبول های سفید در پف پودر باقی می مانند و تنها گلبول های قرمز به کیسه نهایی تخلیه می شوند.

فناوری Components لوله را مهر و موم می کند و لوله را روی RBC فیلتر شده رها می کند تا بیمارستان بتواند از لوله برای آزمایش اینکه آیا RBC اهداکننده برای انتقال خون بیمار

در آینده سازگار است یا خیر استفاده کند. سپس RBC در یخچالی قرار می گیرد که RBC را در دمای 4C/39F نگه می دارد و در آنجا منتظر نتایج آزمایش نیز می ماند.

محصول پلاسما منجمد می شود و در یک فریزر بزرگ با دمای -20C/ -4F یا سردتر قرار می گیرد، سپس منتظر می ماند تا نتایج آزمایش نشانگر ویروسی در رایانه بانک خون وارد شود.

پس از اتمام آزمایش، می توان RBC را برچسب گذاری کرد و پلاسما را می توان برچسب گذاری کرد. فناوری Components DIN و کد محصول را روی RBC یا پلاسما در سیستم رایانه اسکن می کند.

رایانه تأیید می‌کند که همه نتایج آزمون درست است، پرسشنامه کامل است و محصول در سیستم رایانه وجود دارد.

اگر همه چیز درست باشد، برچسبی چاپ می شود که جلوی کیسه RBC (یا کیسه پلاسما) را می پوشاند. این برچسب حاوی ABO/Rh اهداکننده است، کد محصول جزء، محل

تولید کمک مالی، و این که کمک مالی از یک اهداکننده داوطلب گرفته شده است.

ایمنی بیمار در خطر است

RBC برچسب دار در یخچال و پلاسما در فریزر قرار می گیرد. محصولات منتظر می مانند تا بیمارستان مرکز خون را مطلع کند که آنها باید فرآورده خونی و گروه خونی خاصی را در دسترس داشته باشند.

چاپ لیبل

 

برای اطمینان از ایمنی بیمار، برچسب های اهدای خون حاوی اطلاعاتی در مورد اهداکننده خون، مانند هویت اهداکننده، گروه خون و تاریخ انقضا هستند.

  1. کیسه های خون و برچسب های آنها باید در طول پردازش و نگهداری اجزای خون، شرایط سخت را تحمل کنند.
  2. برای اطمینان از ایمنی بیمار، اطلاعات چاپ شده روی برچسب ها باید خوانا باشند.

تصور کنید: قربانی تصادف خون زیادی از دست داده است. در بیمارستان، برخی از کیسه های خون دارای برچسب ناخوانا هستند، بنابراین از خون موجود نمی توان استفاده کرد.

آیا کیسه های خون بیشتری به موقع در دسترس خواهد بود؟

این مثال افراطی نشان می‌دهد که چگونه خوانایی اطلاعات چاپی برچسب‌های اهدای خون می‌تواند برای زندگی یا مرگ اهمیت داشته باشد.

Pieter Clissen، مدیر فروش IIMAK اروپا می گوید: برای اطمینان از ایمنی بیمار، برچسب های کیسه خون باید در طول چرخه زندگی خود دست نخورده باقی بمانند.

بیماران انتظار دارند که به دلیل مشکلات مربوط به برچسب زدن، نوع خون مناسب را بدون نگرانی از اختلاط یا آلودگی دریافت کنند.

برچسب ها

باید دست نخورده بمانند تا از قابلیت ردیابی هر کیسه خون اطمینان حاصل شود. برچسب های کیسه های اهدای خون اطلاعات حیاتی مانند

شماره اهدا کننده، گروه خون و تاریخ انقضا را ارائه می دهند.

دست نخورده ماندن در شرایط سخت

برچسب زدن کیسه های خون به دلیل شرایط شدیدی که در معرض آن قرار دارند چالش برانگیز است.

1 دیدگاه دربارهٔ «برچسب چاپی کیسه خون»

  1. بازتاب: کاربرد مچ بند بیمار زبرا نوزادان -

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا