دستبند شناسایی بیمار

دستبند شناسایی بیمار

چرا استفاده از لیبل دستبند بزرگسال و نوزاد در بیمارستان ها مهم است ؟

شناسایی یک بیمار یا نوزاد با یک مچ بند یا دستبند بیمار دارای بارکد در هنگام پذیرش، اولین قدم برای بهبود پردازش دقیق بیمار است. هنگامی که مچ بند در جای خود قرار دارد، دستورالعمل های تست و دارو، نمونه ها، روش های پزشکی و حتی صدور صورت حساب، پتانسیل بسیار پایینی برای خطا دارند.

برای مثال، روند شناسایی بیمار می تواند به ترتیب (تشخیص بیمار- داروی صحیح- دوز صحیح- زمان صحیح  و از همه مهمتر روش صحیح اداره کردن ) را شامل شود و هر اقدام بر روی پرونده اداری الکترونیکی پزشکی ثبت شده ومستند شود و از بروز مشکل و خطاهای احتمالی جلوگیری شود.

مچ بندهای دارای بارکد همچنین می توانند این قابلیت را برای کارکنان ایجاد کنند که بتوانند کدها و اطلاعات مربوط به بیماران را اسکن و وارد سیستم کامپیوتری نمایند و به این ترتیب به جای داده های دستی که بعدا وارد سیستم می‎شوند، ضبط اطلاعات را بهینه نمایند.

دستبندهای بیمارستانی چند سالی است که در دنیا مطرح شده است. دستبندهای بیمارستانی توسط چاپگرهای مخصوص به خود اطلاعات را ثبت می کنند. در واقع چاپگر مچ بند بیمارستانی قادر است با گرفتن اطلاعات فرد از سیستم آنها را به روش لیزری و در قالب عکس، بارکد یا … بر روی مچ بند چاپ کند.

خرید دستبند بیمارستانی

با استفاده از دستبند یا مچ بند بیمارستانی مشخصات بیمارانی که در بیمارستان پذیرش شده اند به راحتی ثبت و قابل ریابی هستند که این اطلاعات تحت هیچ شرایطی قابل مخدوش کردن نبوده و با آب و مواد ضدعفونی کننده از بین نمی رود.

از مزایای مهم دستبندهای بیمارستانی این است که این مچ بندها ضد میکروب و در برابر شستشو مقاوم هستند. بیمارستان ها و مراکز درمانی با بهره گیری از این دستبندهای بیمارستانی به راحتی می توانند سرعت و کیفیت خدمات خود را در مراحل پذیرش و شناسایی بیماران افزایش دهند.

سیستم دستبندهای بیمارستانی در اکثر بیمارستان های ایران استفاده شده. این سیستم در خصوص نوزادان نیز قابل استفاده می باشد که به راحتی مشخصات نوزادان نیز بر روی مچ بند مخصوص نوزاد ثبت می شود و قابل ردیابی است.

همان طور که گفته شد مچ بند های بیمارستانی به چاپگرهای مخصوصی مجهز هستند که امکان تهیه مچ بندهای شناسایی را در کمتر از چند ثانیه موقع پذیرش بیماران فراهم می کند.

در ضمن این مچ بندها در سه سایز نوزاد، کودک و بزرگسال وجود دارد و قابل ارائه می باشد که بر کیفیت خدمات در مراحل پذیرش و شناسایی بیماران نقش به سزایی دارند. از نظر امنیتی نیز هنگامی که روی مچ بسته می شود امکان بازکردن و استفاده مجدد را ندارد.

حتما تا بحال شنیده اید که در گذشته، برخی از نوزادان در اتاق زایمان و در محل قرارگیری نوزادان در کنار هم، جابجا شده اند. این ضعف شناسایی مناسب نوزادان و درج صحیح نام والدین آن ها، باعث گردیده بود که حتی نوزادان جابجا شوند. مکانیزه کردن این بخش امریست که به نظر ضروری می آید و نیازی به هزینه هنگفت نیست! شناسایی بیمار امری بسیار مهم است که در هر بار مراجعه مراقب (پرستار و دکتر و…) به بیمار، دارای اهمیت است. اینکه اگر اشتباهی در امر شناسایی بیمار رخ دهد، ممکن است برای بیمار، وقایعی رخ دهد که قابل بازگشت نباشد.

مزایای دستبندهای بیمارستانی:

دستبند های بیمارستانی (مچ بند بیمارستانی) به مراکز بیمارستانی این امکان را می دهد که مشخصات بیمار را در هنگام پذیرش، ثبت نموده و قابل ردیابی باشد. از مزیت های دیگر این مچ بندهای بیمارستانی، تحت شرایط مختلف، مخدوش نمی شود و در شرایط مرطوب و حتی مواد ضدعفونی کننده، از بین نمی رود.

از دیگر مزیت های چشمگیر دستبندهای بیمارستانی، مقاومت در برابر شستشو و ضد میکروب بودن آن است. مراکز بیمارستانی و درمانی می توانند در سهولت کامل هنگام پذیرش، کیفیت و سرعت خدمات خود را افزایش دهند و رضایت کثیر مردم و بیماران را جلب نمایند.

در هنگام زایمان و تولد نوزادان نیز، دستبند شناسایی نوزاد بسیار کاربردی و ضروری است. دیگر در هنگام نسبت دادن هویت به نوزادان خطا به حداقل می رسد و مادران با خیال راحتتر و اطمینان بیشتر به ادامه روند زایمان می رسند.

انواع سایزهای دستبند شناسایی بیمار:

دستبند شناسایی بیمار نوزاد

برچسب شناسایی بیمار کودک

لیبل شناسایی بیمار بزرگسال

برای چاپ نمودن دستبند بیمارستانی با سایز مخصوص و کارایی لازم، نیاز به پرینتر دستبند بیمارستانی است. دستگاه مخصوص و ویژه که برای چنین کاری ایجاد شده است.

دستبند های شناسایی بیمار، همانطور که از نام پیداست برای شناسایی بیماران و یا نوزادان تازه متولد شده، مورد استفاده قرار می گیرند.

مچ بند یا دست بند های شناسایی بیمار در رنگ ها و سایزهای مختلف تولید می شوند. این مچ بند ها توسط دستگاه لیبل پرینتر مخصوص، عمل چاپ رو آنها انجام می شود.

در واقع عمل چاپ روی این مچ بند ها توسط روش حرارت مستقیم انجام می شود و نیازی به ریبون، تونر و جوهر ندارند.

از نظر بهداشتی بودن نیز این مچ بند ها مورد اعتماد هستند و در اماکن مخصوص خود مانند بیمارستان ها،

درمانگاه ها و آزمایشگاه ها که حالت ضد عفونی باید داشته باشند، جوابگو هستند. از دیگر ویژگی های این مچ بند ها می توان به ضد آب بودن، قابل شستشو بودن،

ضد تعریق بودن و مقاوم در برابر الکل را نام برد. پرستار ها و متصدی های ثبت نام بیمار می توانند اطالاعات جنسیتی و شناسایی بیمار یا نوزاد را بصورت نوشته یا بارکد چاپ نمایند.

• چاپ حرارت مستقیم و  انتقال حرارات بوسیله ریبون (هردو

• چاپ سریع و بستن آن روی مچ بیمار در چند ثانیه

• هزینه پایین در لیبل دستبند رولی نصبت به لیبل دستبند  کاتریجی

• نصب و تعویض آسان بصورت رول

بارکد ها می توانند اطلاعات بیشتری نسبت به متن‎های سنتی داشته باشند، در حالی که بارکد های دو بعدی حاوی داده های حتی بیشتر از نسخه های سنتی و

چندخطی هستند. آنها را می توان به صورت مستقیم بر روی مچ بند متصل کرد و یا برای اولین بار بر روی یک برچسب چاپ و سپس به صورت دستی روی یک باند منتقل نمود.

بررسی های جاری نشان می دهد که برای برخی از موسسات، مچ بندهای دارای بارکد، باعث ایجاد اختلاف آماری در کاهش اشتباهات،

بهبود ایمنی بیمار و بهینه سازی زمان و رضایت کارکنان شده اند.

همچنین دستبند های نوشته شده بصورت دستی ممکن است اشتباه خوانده شود، آسیب دیده یا از بین برود،

مچ‎بندهای دارای بارکد شده با نام بیمار، جنسیت، تاریخ تولد و شماره بیمارستان معرفی شدند. پس از یک محک موفق، این مرکز قصد دارد از مچ‎بندهای بارکد برای تمام بیماران بالغ استفاده کند.

دستبند شناسایی بیمار ایرانی

دستبند شناسایی بیمار ایرانی یا مچ بند بیمارستانی چیست و از کجا می توان تهیه کرد؟

حتما تا بحال شنیده اید که در گذشته، برخی از نوزادان در اتاق زایمان و در محل قرارگیری نوزادان در کنار هم جابجا شده اند.

این ضعف شناسایی مناسب نوزادان و درج صحیح نام والدین آن ها باعث گردیده بود که حتی نوزادان با یکدیگر جابجا شوند. مکانیزه کردن این بخش امریست

که به نظر بسیار مهم و حیاطی می آید و نیازی به هزینه زیاد نیست!سال هاست

که در مراکز درمانی و بیمارستانی برای شناسایی بیمار از روش های مختلف که در گذشته مطرح بوده استفاده می شد. شناسایی بیمار امری بسیار حیاتی است

که در هر بار مراجعه مراقب (پرستار و…) و دکتر به بیمار، دارای اهمیت است.

اینکه اگر اشتباهی درزمینه شناسایی بیمار رخ دهد، دستبند شناسایی بیمار ایرانی

ممکن است برای بیمار وقایعی رخ دهد که قابل بازگشت نباشد.

دستبند های بیمارستانی ویا(مچ بند بیمارستانی) به بیمارستان ها  این امکان را می دهد دستبند شناسایی بیمار ایرانی

که مشخصات بیمار را در هنگام پذیرش، ثبت نموده و قابل ردیابی باشد. ازمشخص های دیگر این مچ بندهای بیمارستانی، تحت شرایط مختلف، مخدوش نمی شود

و در شرایط مرطوب و حتی مواد ضدعفونی کننده  از بین نمی رود.

از دیگر مشخصه های دستبندهای بیمارستانی مقاومت در برابر شستشو و ضد میکروب بودن آن است.

مراکز بیمارستانی و درمانی می توانند در اسرع وقت پذیرش را انجام دهند،

کیفیت و سرعت خدمات خود را افزایش دهند و رضایت بیشتر مردم و بیماران را جلب نمایند.

در هنگام زایمان و تولد نوزادان نیز دستبند شناسایی نوزاد بسیار کاربردی و مهم و حیاتی است.

دیگر در هنگام نسبت دادن هویت به نوزادان مشکلات  به حداقل می رسد و مادران با خیال راحتتر و

اطمینان بیشتر به ادامه روند زایمان می رسد.

شامل چاپ کد های بیمارستانی:

FALL RISK,  ALLERGY,  LATEX ALLERGY,  LIMB, DNR

SU, TR, SE, SO, PX, NAME ALERT, RH NEGATIVE, DIABETIC,  HEPATIT

مزایای دستبندهای بیمارستانی:

جنس پلاستیکی با بهترین کیفیت و با چاپ علائم هشدار روی آن در پنج مدل و پنج رنگ

دارای جنس لطیف و سبک

ارائه شده در دو مدل دستبند بیمار با دکمه بازشو( قابل استفاده مجدد) و دستبند با دکمه LOCK

دارای دکمه وعدم امکان جداشدن بدون ابزار

قابل شستشو و ضد عفونی با هر نوع مواد و به دفعات

ضد حساسیت

آنتی باکتریال

بدون وجود هیچ گونه فلزی در دستبند

بدون لاتکس

با مچ بندهای راحت و اثبات شده از ایمنی بیمار اطمینان حاصل کنید

مچ بندهای ID که اسکن نمی شوند می توانند بر ایمنی بیمار و توانایی ارائه مراقبت به موقع از بیمار تأثیر بگذارند. به همین دلیل است

که اکثر بیمارستان‌ها مچ‌بند‌های بیمارستانی حرارتی یا لیزری را انتخاب می‌کنند – ثابت شده است که دقت ID بیمار و کارایی عملیاتی خدمات نقطه‌ای مراقبت را بهبود می‌بخشد.

بیش از 382.8 میلیون بیمار در سراسر جهان توسط مچ بندهای بیمار در سال 2018 شناسایی شدند. زبرا به عنوان پیشرو در مچ بندهای شناسه بیمار، مفتخر است

که گسترده ترین طیف وسیعی از بادوام ترین و ساده ترین مچ بندهای لیزری و حرارتی با چاپ مستقیم را به شما ارائه دهد.

راه حل های مچ بند حرارتی دوام ثابت شدهبه عنوان مخترع راه حل چاپ مچ بند ZD510-HC (که قبلا HC100 بود)، شناسه بیمار را جدی می گیرد.

مچ بندهای Z-Band که برای استفاده در چاپگرهای حرارتی پیشرو در بازار طراحی شده اند، یکی از بادوام ترین مچ بندهای حرارتی موجود هستند.

آزمایش‌های آزمایشگاهی خارجی تأیید کرده‌اند که مچ‌بند‌های زبرا در مقایسه با یک رقیب پیشرو در برابر طیف وسیع‌تری از ضدعفونی‌کننده‌های دست مقاومت می‌کنند،

و از قابلیت اسکن‌پذیری اطمینان می‌دهند و موارد راه‌حل‌های پرستار را کاهش می‌دهند. در طول بیش از 20 سالی که زبرا مچ بندهای حرارتی ارائه می‌کند،

بر اساس نظرات مشتریان و ضدعفونی‌کننده‌های جدید موجود در بازار، بهبودهای متعددی در دوام و راحتی مچ‌بندهای خود ایجاد کرده‌ایم.

راه حل های مچ بند لیزری لیزری آسان برای چاپ، مونتاژ و اسکنLaserBand Original که توسط شرکت توسعه داده شد، اولین مچ بند لیزری چاپ مستقیم در بازار بود

که دارای مهر و موم خود لمینیت برای محافظت از مچ بند در برابر رطوبت و ضدعفونی کننده های دست بود.

طی سال‌ها، تیم تحقیق و توسعه راه‌حل‌های جدیدی را برای افزایش تجربه پرستاری و بیمار ایجاد کرده است. راه‌حل‌های ما دارای شکل و طراحی پیشرفته‌تری هستند

که مونتاژ را آسان‌تر می‌کند و به مچ بند اجازه می‌دهد تا روی مچ دست قرار بگیرد تا اسکن سریع و در عین حال راحتی عالی فراهم شود.

تمام مچ بندهای از مواد صاف و ضد فتیله ساخته شده اند که در برابر تغییرات دما و رطوبت مقاوم هستند و مشکلات تغذیه و گیر کردن را کاهش می دهند.

مچ بندهای OMNIBANDمچ بند خود لمینت شونده برای برچسب های بارکدارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در حال حاضر برچسب های بارکد را چاپ می کنند،

می توانند به سرعت مچ بندهای بارکد را با قرار دادن یک برچسب بارکد در مچ بند OmniBand خود لمینیت شونده پیاده سازی کنند.

آنها برچسب هایی تا 3.25 اینچ x 1 اینچ/82.55 میلی متر x 25.4 میلی متر در اندازه می پذیرند و در هر دو نسخه بزرگسالان و کودکان موجود هستند.

امکانات عبارتند از:طراحی خود لمینیت که از متن چاپ شده و بارکد محافظت می کندبسته شدن با چسب، بدون دستکاری گسترش دهنده مچ بند برای قرار دادن

طیف گسترده ای از اندازه های مچ دستبدون لاتکس

47 دیدگاه دربارهٔ «دستبند شناسایی بیمار»

 1. بازتاب: دستبند شناسایی بیماران - chaplable.ir

 2. بازتاب:  خرید دستبند بیمارستانی - chaplable.ir

 3. بازتاب: ریبون های وکس رزین - chaplable.ir

 4. بازتاب: دستبند شناسایی بیماران کودک - chaplable.ir

 5. بازتاب: دستبند شناسایی بیمار نونهال - chaplable.ir

 6. بازتاب: دستبند شناسایی بیماران خردسال - chaplable.ir

 7. بازتاب: دستبند شناسایی بیمار پر خطر - chaplable.ir

 8. بازتاب: دستبند شناسایی بیماران سرطانی - chaplable.ir

 9. بازتاب: خرید ریبون رزین - chaplable.ir

 10. بازتاب: چاپگر ریبون - chaplable.ir

 11. بازتاب: مچ بند شناسایی بیمار - chaplable.ir

 12. بازتاب: لیبل آزمایشگاهی - chaplable.ir

 13. بازتاب: چاپ انواع استیکر - chaplable.ir

 14. بازتاب: برچسب پزشکی - آشنا برچسب

 15. بازتاب: دستبند شناسایی بیمار نوجوان - chaplable.ir

 16. بازتاب: دستبند بیمارستانی نونهال - chaplable.ir

 17. بازتاب: دستبند شناسایی خردسال - chaplable.ir

 18. بازتاب: دستبند شناسایی بیمار ایرانی - chaplable.ir

 19. بازتاب: دستبند شناسایی بیمارستانی - chaplable.ir

 20. بازتاب: خرید دستبند شناسایی نوزادان - chaplable.ir

 21. بازتاب: دستبند شناسایی نوزادان - chaplable.ir

 22. بازتاب: خرید دستبند شناسایی بیمار کودک - chaplable.ir

 23. بازتاب: دستبند شناسایی بیمار روانی - chaplable.ir

 24. بازتاب: مچبند شناسایی بیماران - chaplable.ir

 25. بازتاب: دستبند شناسایی بیمار کرونایی - chaplable.ir

 26. بازتاب: برچسب اصالت وزارت بهداشت -

 27. بازتاب: مشخصات لیبل اصالت -

 28. بازتاب: چاپ لیبل صدفی -

 29. بازتاب: چاپ برچسب کاغذی -

 30. بازتاب: چاپ لیبل شبرنگ -

 31. بازتاب: برچسب یا لیبل امنیتی -

 32. بازتاب: لیبل لایه شونده  -

 33. بازتاب: لیبل میوه  -

 34. بازتاب: لیبل خرد شونده -

 35. بازتاب: چاپ لیبل متالایز  -

 36. بازتاب: ویژگی‌های برچسب‌ لایه شونده -

 37. بازتاب: برچسب لایه شونده وید -

 38. بازتاب: برچسب لایه شونده امنیتی -

 39. بازتاب: طراحی لیبل بطری -

 40. بازتاب: برچسب‌گذاری مواد غذایی -

 41. بازتاب: لیبل پی وی سی -

 42. بازتاب: چاپ انواع لیبل پی وی سی -

 43. بازتاب: لیبل میوه و سبزیجات -

 44. بازتاب: لیبل میوه با مواد شیمیایی -

 45. بازتاب:  مچ بند بیمارستانی نوزاد -

 46. بازتاب: مشخصات دستبندهای پزشکی جراح -

 47. بازتاب:  مچبند بیمار نوزاد -

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا