دستبند بیمارستانی نونهال

دستبند بیمارستانی نونهال

دستبند بیمارستانی نونهال نرم افزار برچسب زنی نرم افزار برچسب گذاری آزمایشگاهی روشی آسان و کارآمد برای ایجاد برچسب های نمونه و شناسه آزمایشگاهی است.

نرم افزاری که به طور خاص برای آزمایشگاه نوشته شده است می تواند به ردیابی نمونه و مدیریت نمونه و همچنین شناسایی ابزار و تجهیزات موجود در آزمایشگاه کمک کند.

جادوگران و الگوهای برچسب داخلی ساخت برچسب آزمایشگاهی را حتی برای پیچیده ترین پروژه های برچسب زدن ساده می کنند. دستبند بیمارستانی نونهال

چاپگرهای لیبل راه حل برچسب زدن آزمایشگاه شما با اطمینان از چاپ واضح و خوانا شروع می شود. چاپگرهای با کارایی بالا برای ایجاد برچسب

در محل و بر اساس تقاضا به شما کمک می کنند به راحتی برچسب هایی را برای کاربردهای آزمایشگاهی مانند لوله های کرایو، کاست های دستمال کاغذی، اسلایدها و موارد دیگر ایجاد کنید.

اپلیکاتورهای لیبل ویال به طور خودکار برچسب های چاپ شده را می گیرند و روی لوله ها و ویال ها می زنند. به این ترتیب، فناوری‌های پرمشغله می‌توانند

زمان برچسب‌گذاری خود را کاهش دهند  راه‌حلی که نمی‌توانید از آن چشم پوشی کنید. با بهره وری خودکار، این اپلیکاتورها می توانند گردش کار و دقت را بهبود بخشند.

مواد برچسب باید طوری مهندسی شوند که در مواد شیمیایی خشن و محدوده دمایی محیط آزمایشگاه زنده بمانند و عمل کنند. دستبند بیمارستانی نونهال

این برچسب‌های بادوام خوانا می‌مانند و روی تجهیزات آزمایشگاهی قرار می‌گیرند تا دوباره کاری و تکرار خسته‌کننده برچسب را از بین ببرند.

نرم افزار برچسب گذاری آزمایشگاهی ما به طور خاص برای آزمایشگاه نوشته شده است تا به شما کمک کند به راحتی و کارآمد برچسب ها و شناسه آزمایشگاه را ایجاد کنید.

برچسب شیشه ای

شبرنگی

دستبند شناسایی بیمار

ریبون رزین

ریبون

متالایز

نماد چاپگر برچسبچاپ لیبل

چاپگرها

ما انواع چاپگرهای لیبل آزمایشگاهی را برای برآورده کردن نیازهای خاص آزمایشگاه شما و کمک به شما در صرفه جویی قابل توجه در زمان برچسب زدن ارائه می دهیم.

محدودیت های فضایی

بین فناوری‌های آزمایشگاهی و تجهیزات تحلیلی، فضای نیمکت در اولویت قرار دارد. لازم است بیشتر در فضاهای کوچکتر جیرجیر بزنید.

و با اقدامات اخیر فاصله‌گذاری اجتماعی، آزمایشگاه‌ها برای فضا بیشتر از همیشه تحت فشار هستند. دستبند بیمارستانی نونهال

برای دانش و بودجه حرکت کنید

اکنون بیش از هر زمان دیگری، آزمایشگاه ها به طور شبانه روزی برای ارائه داده ها و نتایجی که منجر به دانش بالینی می شود، کار می کنند.

هر چه یک آزمایشگاه بتواند محصولات را سریعتر تولید کند، سریعتر می تواند از طریق فروش یا کمک مالی درآمد ایجاد کند.

برچسب زدن خودکار می تواند کمک کند

با قرار دادن اتوماسیون برچسب برای بازی در آزمایشگاه، سه حوزه می توانند پیشرفت بزرگی پیدا کنند:

اپلیکاتورها

اپلیکاتور برچسب Vial BradyPrinter i7100 به آزمایشگاه‌ها کمک می‌کند تا برچسب‌های دست‌نویس و دست‌نویس را جایگزین فرآیند سریع‌تر و کارآمدتر کنند.

این دستگاه با کار با مدل لایه برداری چاپگر لیبل صنعتی BradyPrinter i7100، می تواند گردش کار و دقت را بهبود بخشد. حتی بهتر؟

این دستگاه تقریباً در 100 ساعت هزینه خود را پرداخت می کند.

برنامه های سرد

نماد برچسب ها

Brady انواع مختلفی از مواد برچسب انتقال حرارتی را ارائه می دهد که برای بقا و عملکرد در مواد شیمیایی خشن و محدوده دمای محیط آزمایشگاه مهندسی شده اند.

این برچسب‌های آزمایشگاهی بادوام در دماهای زیر قطبی یا گرما مانند هیچ‌کدام خوانا و در جای خود باقی می‌مانند

که آنها را برای صنایع بیوتکنولوژی، داروسازی، دانشگاهی، صنعتی و بهداشتی ایده‌آل می‌کند.

8 لوله PCR را به طور همزمان برچسب بزنید.

استیکر

چاپ افست رول

لیبل کاغذی

متال

حرارتی

برچسب اموال

صدفی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا