برچسب صدفی مواد غذایی

برچسب صدفی مواد غذایی

برچسب صدفی مواد غذایی به سادگی کتاب نمونه ما را رایگان سفارش دهید چاپ لیبل شیشه، ادویه و سس

چاپگرهای لیبل NeuraLabel در سراسر جهان برای تولید سس و لیبل های ادویه تمام رنگی درخشان و کوتاه مدت استفاده می شوند. چه در حال برچسب زدن شیشه ها، سس ها،

ادویه ها، سس ها یا هر محصول غذایی دیگری هستید، به ما اجازه دهید بهترین سیستم چاپ را برای نیازهای خود طراحی کنید.

سریع، آسان و مقرون به صرفه

کنترل تولید لیبل خود را در دست بگیرید و لیبل های شیشه خود را در خانه و بنا به تقاضا چاپ کنید. چاپگرهای لیبل ما سریع، آسان برای کار، و مقرون به صرفه هستند.

با یکی از چاپگرهای NeuraLabel هزینه ها را کاهش دهید و عملیات را ساده کنید.

چاپ لیبل

در قفسه ایستادگی کنید.

برچسب‌های تمام رنگی محصولات با کیفیت بالا توجه را به خود جلب می‌کنند و چاپ با وضوح بالا خوانایی مواد غذایی و اطلاعات تغذیه‌ای را برای مطابقت با FDA تضمین می‌کند.

تصاویر واضح و زیبا تضمین می کنند که محصولات شما مورد توجه قرار می گیرند

در اینجا ملاحظات زیادی برای راه اندازی یک محصول غذایی برای خرده فروشی وجود دارد. نه تنها باید یک محصول با طعم عالی ایجاد کنید که همتراز یا برتر از سایر برندهای بزرگ باشد،

بلکه باید از قانونی بودن آن نیز اطمینان حاصل کنید. اما فاکتور شماره یک که مشتریان هنگام خرید محصول در نظر می گیرند چیست؟ این برچسب یا بسته بندی است.

لیبل بسته بندی گوشت

با وجود صدها هزار – اگر نه میلیون ها – ماده غذایی برای انتخاب در سوپرمارکت محلی خود، برچسب شما باید برجسته باشد.

هنگامی که نوبت به معرفی یک محصول غذایی برای فروش می رسد، یکی از معدود سلاح هایی که در برابر برندهای اصلی دارید، برچسب است که اغلب مهم ترین جنبه در تصمیم گیری خرید اکثر مصرف کنندگان است.

مهم نیست که چه نوع محصول غذایی را می فروشید (غذاهای آماده، میوه ها و سبزیجات تازه، ماهی و غیره)، می توانید روی این حساب کنید که محصول شما توسط رقبای زیادی احاطه شده است.

در نتیجه، برچسب غذای شما نه تنها باید جذاب به نظر برسد، بلکه باید توجه خریدار را در عرض چند ثانیه جلب کند و او را متقاعد به خرید کند.

انتخاب گسترده ای از برچسب های مواد غذایی را برای برآورده کردن تمام الزامات بسته بندی و برچسب گذاری مواد غذایی شما ارائه می دهد. ما همه چیز را از مقاومت

در برابر رطوبت و رطوبت از یخچال گرفته تا انواع مختلف برچسب برای انواع مختلف سطوح مانند شیشه های شیشه ای، بطری ها و کیسه های پلاستیکی تحت پوشش قرار داده ایم.

برچسب های ما ماندگاری طولانی

دارند، به این معنی که وقتی به دست مشتریان شما می رسند، دست نخورده و تازه می مانند و ایمان آنها را به محصول شما و غذای داخل جعبه باز می گرداند.

برچسب حاوی خراش یا رطوبت و رطوبت، خریدار را گیج می کند و باعث می شود که اعتمادش به تازگی و کیفیت غذای داخل آن از بین برود. برچسب های شما ماندگاری طولانی تری خواهند داشت،

که به معنای قرار گرفتن در معرض بیشتر برای محصولات شما است.

دستبند شناسایی بیمار

لیبل آزمایشگاهی 

لیبل کیسه خون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا