دستبند شناسایی بیمار عفونی

دستبند شناسایی بیمار عفونی

دستبند شناسایی بیمار عفونی  یکی از بهترین تصمیماتی است که می‌توانید برای حفظ سلامتی خود و نگهداشتن اطلاعات پزشکی خود بگیرید. در زیر به برخی از مزایای خرید دستبند بیمارستانی اشاره می‌کنیم:

1- حفظ هویت و اطلاعات پزشکی: با داشتن دستبند بیمارستانی، شما می‌توانید هویت و اطلاعات پزشکی خود را در هر لحظه شناسایی کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخچه بیماری و اطلاعات دیگر است.

2- کاهش خطاهای پزشکی: با داشتن دستبند بیمارستانی، پزشکان و پرستاران می‌توانند به سرعت به اطلاعات پزشکی شما دسترسی پیدا کنند و این کمک می‌کند تا خطاهای پزشکی کاهش یابد.

3- بهبود تجربه بیمار: با داشتن دستبند بیمارستانی، شما می‌توانید به راحتی با پزشکان و پرستاران در ارتباط باشید و این باعث می‌شود که تجربه بیماری شما در بیمارستان بهبود یابد.

4- افزایش ایمنی: استفاده از دستبند بیمارستانی باعث می‌شود که ریسک بروز عفونت و انتقال آن به سایر بیماران کاهش یابد. همچنین، با داشتن دستبند بیمارستانی، پرستاران و پزشکان می‌توانند به

سرعت به شما کمک کنند و در مواقع اضطراری عمل کنند. چاپ لیبل

5- سادگی استفاده: استفاده از دستبند بیمارستانی بسیار ساده است و شما به راحتی می‌توانید آن را به دست بگیرید و استفاده کنید.

6- قیمت مناسب: خرید دستبند بیمارستانی قیمت مناسبی دارد و شما می‌توانید به راحتی آن را تهیه کنید.

شما میتوانید دستبند بیمار در سایز های مختلف

با استفاده از دستبند یا مچبند بیمارستانی مشخصات بیمارانی که در بیمارستان پذیرش شده اند به راحتی ثبت و قابل ریابی هستند که این اطلاعات تحت هیچ شرایطی قابل مخدوش کردن نبوده و

با آب و مواد ضدعفونی کننده از بین نمی رود.

از مزایای مهم این دستبندهای بیمارستانی این است که این مچ بندها ضد میکروب و در برابر شستشو مقاوم هستند. بیمارستان ها و مراکز درمانی با بهره گیری از این دستبندهای بیمارستانی به راحتی

می توانند سرعت و کیفیت خدمات خود را در مراحل پذیرش و شناسایی بیماران افزایش دهند. سیستم دستبندهای بیمارستانی در حدود 500 بیمارستان در ایران استفاده شده است.

این سیستم در خصوص نوزادان نیز قابل استفاده می باشد که به راحتی مشخصات نوزادان نیز بر روی مچ بند مخصوص نوزاد ثبت می شود و قابل ردیابی است.

همان طور که گفته شد مچ بند های بیمارستانی به چاپگرهای مخصوصی مجهز هستند که امکان تهیه مچ بندهای شناسایی را در کمتر از دو ثانیه موقع پذیرش بیماران فراهم می کند.

در ضمن این مچ بندها در سه سایز نوزاد، کودک و بزرگسال وجود دارد و قابل ارائه می باشد که بر کیفیت خدمات در مراحل پذیرش و شناسایی بیماران نقش به سزایی دارند. از نظر امنیتی نیز هنگامیچاپ لیبل

که روی مچ بسته می شود امکان بازکردن و استفاده مجدد را ندارد.

دستبند شناسایی بیمار

حتما تا بحال شنیده اید که در گذشته، برخی از نوزادان در اتاق زایمان و در محل قرارگیری نوزادان در کنار هم، جابجا شده اند. این ضعف شناسایی مناسب نوزادان و درج صحیح نام والدین آن ها، باعث گردیده بود

که حتی نوزادان جابجا شوند. مکانیزه کردن این بخش امریست که به نظر ضروری می آید و نیازی به هزینه هنگفت نیست! شناسایی بیمار امری بسیار مهم است که در هر بار مراجعه مراقب

(پرستار و دکتر و…) به بیمار، دارای اهمیت است. اینکه اگر اشتباهی در امر شناسایی بیمار رخ دهد، ممکن است برای بیمار، وقایعی رخ دهد که قابل بازگشت نباشد.

دستبند بیمار

لیبل آزمایشگاهی

کاغذی

صدفی

متال

حرارتی

ترانسپارنت

متالایز

اموال

 شبرنگی

 ریبون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا