کاربرد لیبل میوه

کاربرد لیبل میوه

برچسب‌های روی میوه دارای کاربردهای زیادی می‌باشد. این کاربردها باعث جلب رضایت مشتری و تبلیغات برند آن‌ها می‌شود. در ادامه کاربرد آن را می‌بینیم.

 • لیبل میوه دارای کاربرد اطلاعاتی است
 • استفاده برای زیباتر کردن بسته بندی محصولات
 • نشان دادن کیفیت بیشتر محصول
 • قیمت بالاتر نسبت به میوه‌های فله‌ای
 • قدرت برندسازی اختصاصی

قیمت لیبل میوه به چه عوامل بستگی دارد؟

لیبل میوه در انواع مختلفی می‌تواند به چاپ برسد. یکی از این انواع آن چاپ به صورت اختصاصی است. لازم به ذکر است طراحی این لیبل طبق سلیقه مشتری و کمک طراحان انجام خواهد شد. مواردی وجود دارد که بر روی قیمت برچسب میوه تاثیر می‌گذارد. مانند:

نوع دیگر برچسب میوه با متریال متالایز و صدفی تولید میگردد. برچسب متالایز یا برچسب صدفی در سردخانه جذب رطوبت ندارد و جذب رطوبت آن ها تقریبا صفر است . بنابراین از مقاومت بیشتری برخوردار هستند و از نظر هزینه نسبت به برچسب میوه گلاسه یا کاغذی قیمت بالاتری دارند .
تولید و چاپ برچسب های میوه محدودیتی در سایز و شکل برچسب ندارند و بسته به سایز میوه متغیر است. طبیعتا سایز میوه لیمو با سایز میوه هندوانه متفاوت است . از این رو سایز برچسب ها نیز متفاوت خواهد بود .

 • تعداد لیبل درخواستیچاپ لیبل
 • لیبلها به صورت رولی یا برگی تولید شوند
 • جنس لیبل‌ها کاغذی، صدفی، متالایز
 • سایز و اندازه لیبل
 • رنگبندی چاپ لیبل
 • خدمات پس از چاپ از جمله سلفون، یووی، طلاکوب و …

دیگر محصولات تبلیغاتی در صبح آگهی

انواع مختلفی لیبل در کانون تبلیغات صبح آگهی چاپ می‌شود. بعضی از این لیبل‌ها به منظور تبلیغات برای محصول به کار می‌روند. انواعی از لیبل‌های چاپی در مجموعه صبح آگهی بر روی میوه به‌کار می‌روند. نمونه دیگر لیبل سلفون براق می‌باشد. این محصول حالت براق و گلاسه دارد. لیبل سلفون براق روی محصولات به راحتی با دستمال مرطوب تمیز می‌شوند. لیبل سلفون مات نمونه دیگری از لیبل‌های مورد استفاده بر روی میوه می‌باشد. این لیبل یک نوع کاغذ پشت چسب‌دار است که روی تمام جنس‌ها قابلیت چسبندگی دارد. داشتن سلفون مات استحکام برچسب را در مقابل رطوبت و پارگی تضمین می‌کند.

فروش انواع لیبل میوه

لیبل روی میوه که به صورت چسب بر آن درج می شود به عنوان شناسنامه محصول که ویژگی های ان را بیان می کند شناخته می شود

برای خرید اینترنتی لیبل روی میوه درجه یک در مدل های متنوع به سایت ما مراجعه کنید. فروش لیبل میوه
در دنیایی که اغلب محصولات ناسالام هستند و از نظر ژنتیکی دستکاری شده اند، وجود لیبل و برچسب روی محصول درجه اهمیت بالایی دارد.
دیگر کسانی که نگران سلامتی خود هستند می توانند با مطالعه اطلاعات موجود بر روی این برچسب ها

به اطمینان کامل برسند و با ارامش خاطر خرید خود را انجام دهند.

لیبل چیست؟

به همان برچسبی گفته می شود که ممکن است بر روی هر محصولی وحود داشته باشد.
همانطور که می دانیم از تولید تا بسته بندی یک محصول فرایند های مختلفی انجام می شود و ما نمی توانیم به طور کامل از آنها مطلع شویم

مگر اینکه بر روی آن لیبل وجو داشته باشد. فروش لیبل میوه
شناسنامه هر محصول که لیبل نام دارد حاوی اعداد و کد هایی می باشد که شما با اگاهی از آنها، می توانید ویژگی ها و خصوصیات محصول را دریابید.

لیبل آزمایشگاهی  لیبل آزمایشگاهی حرارتی   لیبل شبرنگ  لیبل اسباب بازی  چاپ لیبل صدفی  چاپ لیبل شبرنگ  لیبل آزمایشگاهی   لیبل صدفی  دستبند شناسایی بیمار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا