دستبند حرارتی بیمار

دستبند حرارتی بیمار

جهت چاپ مشخصات در محل دقیق، پشت دستبند دارای بک مارک می باشد. ( استفاده از خاصیت Label with Mark ) همچنین با توجه به بخش Security  مناسب،

امکان جابجای دستبند بین دو بیمار وجود ندارد.

در ساخت این نوع دستبند شناسایی بیمار هیچگونه مواد فلزی به کار نرفته است. بنابراین نیاز به باز کردن دستبند حتی در مواقع عکسبرداری و رادیولوژی وجود ندارد.

همچنین با توجه به ضد آب بودن این نوع دستبند، بیمار بدون باز کردن دستبند شناسایی می تواند استحمام کرده و هیچ آسیبی به دستبند وارد نمی شود.

تنظیمات پرینتر برای این نوع دستبند بسیار ساده است و یک بار تنظیم پرینتر برای انواع رنگ بندی دستبند کافی است.

این نوع دستبند شناسایی بیمار به صورت رول حاوی ۱۰۰ عدد دستبند بیمار در سه سایز دستبند شناسایی بیمار بزرگسال، دستبند شناسایی بیمار اطفال و دستبند شناسایی بیمار نوزاد ارائه می شود.

دستبند شناسایی حرارتی بیمار

دستبند حرارتی بیمار بزرگسال سفید  که با توجه به قیمت مناسب، کیفیت بالا، مقاومت در برابر رطوبت و پارگی و… مورد توجه بسیاری از مراکز درمانی و بیمارستان ها قرار گرفته است.

مچبندهای شناسایی بیمار جهت پیشگیری از خطا در شناخت صحیحی بیماران در مراکز استفاده می شود.

هدف اصلی استفاده از دستبند شناسایی بیمار، بهبود در دقت شناسایی بیمار است.

دستبند حرارتی بیمار

ویژگی های دستبند شناسایی بیمار بزرگسال سفیدچاپ لیبل

  • کیفیت بالا
  • مقاوم در برابر پارگی
  • ضد آب
  • وجود قفل امنیتی
  • چاپ پررنگ
  • قابل تنظیم با سایز دست بیماران
  • آنتی باکتریال

برای چاپ اطلاعات روی مچبندها می توان از پرینتر حرارتی استفاده نمود و در نتیجه برای چاپ نیاز به ریبون نمی باشد.

ابعاد دستبند شناسایی بزرگسال ۲۷۰*۲۵ میلیمتر بوده و همچنین متناسب با سایز دست بیمار قابل تنظیم می باشد.

دستبند های شناسایی بزرگسال سفید به صورت رول بوده و هر رول حاوی ۱۰۰ عدد مچبند می باشد که در بسته بندی مناسب خدمت مشتریان عرضه می گردد.

گزارش استفاده از دستبند بیمار در بیمارستان ها

در اکثر مؤسسات مراقبتهای بهداشتی دنیا، دستبند بیمار دارای بارکد نیست و این امر موقعیتی ایجاد می‎کند که اطلاعات بیمار به صورت دستی در یک پایگاه داده یا سیستم اطلاعاتی خدمات درمانی تایپ شود و

باعث رخدادن تعداد قابل ملاحظه‎ای از خطاها ‎شود.

با توجه به آمار خطای صادر شده توسط سازمان ملی ایمنی بیمار (NPSA) کشور انگلستان و کمیسیون مشترک اعتبار بخشی سازمان های بهداشتی ایالات متحده (JCAHO) و با توجه به این واقعیت که این

خطاها عمدتا قابل پیشگیری هستند، ایمنی بیمار برای سازمان های بهداشتی، دارای اولویت بیشتری خواهد بود. هر دو موسسه NPSA و JCAHO دستورالعمل ‎هایی برای بهبود بخشیدن به شیوه شناسایی بیماران صادر کرده اند.

شناسایی یک بیمار با یک مچ بند دارای بارکد در هنگام پذیرش، اولین قدم برای بهبود پردازش دقیق بیمار است.

بررسی های جاری نشان می دهد که برای برخی از بیمارستان ها، مچ‎بند های بیمارستانی هرچند بدون اشکال نبوده اما باعث ایجاد اختلافات آماری در کاهش اشتباهات، بهبود ایمنی بیمار و بهینه سازی زمان و رضایت کارکنان شده است.

اکثر ما دستبند های بیمارستانی را دیده ایم. برخی از ما آنها را پوشیده ایم. به پذیرش بیمارستان می روید و از آن پس توسط یک دستبند دارای بارکد شناسایی می‎شوید، درست است؟ شاید!

لیبل آزمایشگاهی  لیبل آزمایشگاهی حرارتی   لیبل شبرنگ  لیبل اسباب بازی  چاپ لیبل صدفی  چاپ لیبل شبرنگ  لیبل آزمایشگاهی   لیبل صدفی  دستبند شناسایی بیمار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا