لیبل خودرویی

لیبل خودرویی

انواع لیبل خودرویی در بازار توزیع می‌شوند و توسط کارخانه‌های خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند و اغلب سهم گسترده‌ای در صنعت خودروسازی دارند. این نوع لیبل نقشی اساسی در صنعت خودروسازی ایفا می‌کند و اهمیت زیادی در میان متخصصان این حرفه دارد. اغلب اطلاعات مهم و کدهای امنیتی روی این نوع لیبل درج می‌شود تا اطمینان خاطر راننده و مخاطبان آن را از استاندارد بودن خودرو به دست آورد. خدمات چاپ لیبل خودرو با هدف این اعتمادسازی از طرف کارخانه‌های تولیدکننده خودرو انجام می‌شود و به جلب توجه مخاطب منجر می‌شود. فراموش نکنید که تبلیغ یکی از اصلی‌ترین اهداف تولید انواع لیبل‌های خودرویی به حساب می‌آید.

با خدمات چاپ لیبل خودرویی آشنا شوید

با خدمات چاپ لیبل خودرویی علاوه‌بر درج اطلاعات مهم خوردو می‌توان رنگ و رویی تازه به اتومبیل خود بخشید و ظاهری امروزی به آن داد. لیبل خودرویی برچسبی است که داخل شیشه خودرو چسبانده می‌شود و از دو طرف آن قابل خواندن است. چاپ لیبل خودرویی برای کاربردهای متنوعی از جمله عوارض خودرو، اطلاع‌رسانی جهت ورود به پارکینگ، تبلیغات، مصرف انرژی و… انجام می‌‌شود. جنس این لیبل به‌صورت شیشه‌ای است و اغلب با تیراژ حداقل 500 عددی به چاپ می‌رسد. این نوع استیکر اغلب روی شیشه و بدنه اتومبیل‌ها، یخچال‌‌‌های صنعتی، ماشین‌های پخش بار و… درج می‌شوند که تاثیرگذاری قابل توجهی بر ذهن مخاطب دارد. در این مقاله به ماهیت برچسب خودرو و مزایای آن‌ها آشنا خواهید شد.

لیبل pvc پی وی سی چیست؟

pvc یا پلی وینیل کلراید ماده ای انعطاف پذیر، مقاوم در برابر حرارت و ضربه است.

لیبل های پی وی سی هم از این مواد ساخته میشود ولی در واقع اصلی ترین مواد همان پلاستیک است که قابلیت انعطاف را به این لیبل می دهد.چاپ لیبل

این لیبل ها برای موارد بسیاری مورد استفاده قرار میگیرند که هم به صورت شیشه ای در بازار موجود است و سفید.

لیبل پی وی سی (PVC) یکی از با کیفیت ترین و بادوام ترین برچسب ها می باشد و دارای مقاومت بالایی در برابر گرما، عوامل محیطی و كشيدگی و غیر قابل پاره شدن می باشند.

در اکثر محصولات قابل استفاده هستند و به حالت مات و براق به صورت شیت موجود می باشند.

کاربردهای چاپ لیبل خودرو

برچسب‌هایی را که روی شیشه خودرو می‌بینید لیبل خودرویی هستند که از قسمت داخلی به شیشه چسبانده شده‌اند و از فاکتورهای مهم قبل از عرضه آن هستند. این لیبل‌ها که به‌صورت شیشه‌ای چاپ و استفاده می‌شوند پس‌زمینه سطح خود را نمایش می‌دهند که یک امتیاز برای آن‌ها محسوب می‌شود. این در حالی است که اگر از یک لیبل کاغذی استفاده شود آن بخش از شیشه ماشین را پوشانده و سایه خواهد انداخت. لیبل خودرویی از چسبندگی بسیار بالایی برخوردار است و به سختی از روی سطح مورد نظر برداشته می‌شود. علاوه‌بر چسبندگی مقاومت بالای این محصول در برابر حرارتی که به شیشه ماشین می‌رسد، قابل توجه است. خدمات چاپ لیبل خودرویی به ‌دلیل کاربردهای زیاد این محصول که در ادامه با آن‌‌ها آشنا می‌شوید بسیار پرطرفدار است:
• چاپ لیبل عوارض خودرو مانند عوارض جاده ای، شهرداری، راهنمایی و رانندگی و…
• لیبل شناسایی خودرو و آگاهی رسانی در زمان عبور و مرور بین شهری یا خارج از شهر و همین‌طور ورود به پارکینگ
• چاپ لیبل مصرف سوخت برای نمایش مقدار سوخت مصرفی خودرو
• چاپ برچسب تبلیغاتی مراکز تولیدکننده خودرو یا ابزار خودرو
• چاپ برچسب معاینه فنی
• چاپ برچسب انرژی

روش‌ها و خدمات چاپ لیبل خودرویی در شبکه چاپ

جهت چاپ استاندارد و درست لیبل خودرویی از روش‌های مختلفی بسته به سلیقه و شرایط سفارش‌دهنده استفاده می‌شود. از آن‌جا که کیفیت و شفافیت این لیبل اهمیت زیادی برای مصرف‌کننده دارد، کاربرد اصول منطقی در تهیه آن کمک زیادی می‌کند. از جمله روش‌ها و خدمات چاپ لیبل خودرویی که توسط شبکه چاپ به کار می‌روند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• فناوری چاپ بارکد
فراموش نکنید که بارکد یکی از بهترین روش‌ها در چاپ انواع لیبل جهت شناسایی سریع محصول است و اهمیت زیادی در این صنعت دارد. اغلب در چاپ لیبل‌های خودرویی هم از فناوری چاپ بارکد جهت بالابردن قابلیت شناسایی آن استفاده می‌شود. بارکدهای درج‌شده روی لیبل قابلیت شماره‌‌گذاری دارند؛ بنابراین تمام شخصات خودرو را در بر می‌گیرند و از اهمیت به سزایی در مراکز پلیس، تعویض پلاک و عوارض خودرو برخوردار هستند.
• فناوری برش
در تولید این نوع لیبل اغلب از فناوری برش نیم تیغ و برش خاص استفاده خواهد شد که بهترین گزینه در تولید آن محسوب می‌شود. می‌دانید که برش نیم تیغ در تولید لیبل جزو فرآیندهای خاص و تخصصی محسوب می‌شود و اغلب تولیدکنندگان از این فناوری استفاده می‌کنند. برش نیم تیغ بهترین روش جهت برش لیبل‌های چسب‌‌دار به‌ویژه لیبل خودرو محسوب می‌شوند که ظرافت و زیبایی آن را به خوبی حفظ می‌کند. این نوع برش در کم‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود و در هر طرح و اندازه‌ای قابل استفاده است. با استفاده از برش نیم تیغ می‌توان تمام اطلاعات مد نظر خود را روی لیبل خودرویی درج کرد و نگران کمبود فضای آن نبود.
• تنوع رنگ و ابعاد
همان‌طور‌که گفته شد خدمات چاپ لیبل خودرویی به‌دلیل کاربرد برش نیم تیغ و خاص انعطاف‌پذیری بیشتری دارد و در ابعاد و اندازه‌های مختلف قابل چاپ و استفاده است. به‌طور کلی لیبل خودرویی را در 5 رنگ و به‌‌صورت پشت و رو می‌توان چاپ و طراحی کرد. از آن‌جا که این نوع لیبل براساس اندازه و ابعاد شیشه خودرو به کار برده می‌شود، تعیین تنوع در ابعاد آن امری طبیعی است و باید توسط تولیدکننده و براساس سفارش مصرف‌کننده تعیین شود.
• تنوع در اشکال
از مهم‌ترین بخش‌های چاپ این نوع لیبل تنوع در اشکال آن است که این فاکتور هم توسط تولیدکننده تشخیص داده شود. طراحی و تولید لیبل خودرویی در اشکال هندسی متنوع توسط تولیدکننده انجام می‌شود و مساله‌ای مهم و اساسی به‌شمار می‌رود؛ چراکه علاوه‌‌بر اهمیت و ضرورت وجود این نوع لیبل ظاهر آن هم اولویت زیادی دارد.
• چاپ سفید
معمولا برای خوانایی بهتر لیبل خودرویی از چاپ سفید در پشت آن استفاده می‌شود. چاپ سفید علاوه‌بر خوانایی بهتر ظاهری زیبا و گویا به لیبل خودرو خواهد داد.چاپ لیبل

برچسب خودرو

برچسب خودرو یکی از انواع لیبل های دیجیتال می باشد که روی بدنه و شیشه های خودرو از آن استفاده می شود و جهت اطلاع و همچنین زیبایی بیشتر خودرو کاربرد دارد.

گروه جی زی لیبل با داشتن کادری حرفه ای، طراحی دلخواه شما را در زمینه لیبل خودرو انجام داده و آن را در متریال مورد نظر شما چاپ می کند و با بروز ترین دستگاه های برش، آن ها را به شکل نیم تیغ برش می دهد.

جنس استیکر ها از pvc بوده و قابل شست شو بوده و در صورت نصب صحیح برچسب خودرو، کارواش و فشار آب نیز آسیبی به استیکر نخواهد رساند.(همچنین در صورت تصمیم به جدا سازی استیکر کوچکترین آسیبی به بدنه یا شیشه خودرو نخواهد رسید).

طراحی لیبل خودرو

در لیبل صنعت خودرو لیبل قطعات خودرو حضور گسترده ای دارد.این لیبل ها برای اطلاعاتی مهمی از جمله اخطار و هشدارهای ایمنی استفاده می شوند.از این لیبل ها میتوانند برای رانندگان و مسافران به صورت مستقیم قابل مشاهده باشند.

لیبل هایی که می توانند موجب اعتبار کسب وکار شما بشوند،لیبل های صنعتی هستند که در میان صنایع مختلف میخواهیم به صنعت خودرو اشاره کنیم.

مهم ترین اطلاعاتی که در لیبل قطعات خودرو حک میشود،شماره سریال،برند خودرو،کشوری که قطعه را ساخته،نوع قطعه،شماره ارسال می باشد.حک کردن این اطلاعات باعث میشود که خودرو شناسایی شود.

خطاهای انسانی که در حین لیبل زدن رخ می دهد،قابل شناسایی هستند.برخی شرکت ها از سیستم های قدیمی استفاده میکنند،به صورتی که یک فردی کاغذ را می گیرد و اطلاعات را در یک قطعه نرم افزار که قدیمی می باشد لیبل ها را چاپ و تایپ می کند.این روش نشان دهنده خطای بزرگی است و پیامدهای بسیار زیادی دارد.در این صنعت باید به دو نکته مهم تحویل به موقع و عدم خطا در حین وارد کردن قطعات به خط تولید،توجه زیادی داشت.

در صورتی که لیبل ها دارای مشکل باشند،تمامی کامیون های قطعات به جای اینکه در خط تولید متوقف شوند به عقب فرستاده میشوند.به همین دلیل است که طراحی لیبل خودرو دارای اهمیت بسیار بالایی است.این کار باید به کسانی که حرفه ای هستند سپرد تا بتوانند یک طرح درست واصولی بزنند.

مراحل طراحی لیبل صنعت خودرو

برای شروع کار باید مواد اولیه تهیه کرد.انجام این کار نیاز به وسایل زیادی ندارد.تمام اقلامی که نیاز دارید:قیچی،چاپگر(پرینتر جوهر افشان)،لمینت که به عنوان یک روکش برای لیبل های مقاوم وبراق بکار می رود و در پایان داشتن ماشین برای چسباندن لیبل ها،کاغذ لیبل متناسب با چاپگر.برای طراحی نیاز است اطلاعات گرافیکی برای کار با نرم افزار داشت.مرحله بعدی تعیین کردن ابعاد و اندازه لیبل مورد نظر شماست.در پایان اعمال طرح مورد نظر بر روی فایل است.با استفاده از برنامه گرافیکی و خلاقیت بهترین لیبل هارا میشود طراحی کرد.

مزایای طراحی لیبل صنعت خودرو

این لیبل ها قابل شستشو هستند وقیمت آنها کم و مقرون به صرفه می باشد.مقاومت انها در برابر پاره شدن بالاست وقابلیت نصب بر روی سطوح مختلفی دارند.این لیبل ها را با ابعاد واندازه های مختلفی میتوان طراحی کرد.تنوع رنگ بالاست و هیچ محدودیتی وجود ندارد.در برابر عوامل محیطی مختلفی از جمله نور و رطوبت مقاوم است.

انواع لیبل صنعت خودرو

 • حرارتی
 • کاغذی
 • بی رنگ و شفاف
 • اموالچاپ لیبل
 • متال
 • پشت متال
 • وُید
 • سکوریتی
 • پی وی سی
 • تایوک
 • رول پارچه ای
 • تگ لیبل – لیبل امنیتی

چاپ لیبل خودرو

یکی از روش هایی که توسط تولیدکنندگان و پخش کنندگان محصولات مورد پسند است،چاپ لیبل صنعت خودروسازی است.استفاده از چاپ لیبل های تبلیغاتی بر روی انواع وسایل نقلیه روش مناسبی برای جذب مشتری است زیرا این وسایل در طول مدت شبانه روز در مقابل دید همگان هستند و به تعداد دفعات بیشتری در معرض دید افراد قرار میگیرند.لیبل ها دارای ابعاد و اندازه های گوناگونی هستند و باتوجه به مکانی که میخواهید آنها را نصب کنید،چاپ می شوند.

سفارش چاپ لیبل خودرو

برای سفارش چاپ لیبل بعد ازاینکه فایل توسط مشتری ارسال شد،توسط اپراتور بررسی شده و سفارش ثبت می شود.زمان تحویل بر اساس حجم و تعداد موردنیاز به مشتری اعلام میشود.تمام تلاش ما این است که بتوانیم رضایت مشتریان را جلب کنیم و به آنها در بازاریابی محصولات خود کمک کنیم.لیبل ها علاوه بر اینکه از لحاظ ظاهری دارای جذابیت هستند؛دارای اطلاعات کاملی در خصوص محصول هستند.در این صورت استفاده از آنها برای مشتریان عزیز موجب بهبود می شود.آنچه اهمیت دارد و باید به آن توجه ویژه ای شود،انتخاب یک نوع لیبل مناسب،طراحی درست و کیفیت چاپ می باشد که تمامی آن ها روی میزان فروش محصولات اثر میگذارد

چرا خدمات لیبل خودرویی اهمیت دارد؟

این نوع لیبل به سهولت اطلاع‌رسانی درباره خودرو کمک می‌کند؛ بنابراین اهمیت زیادی در صنایع خودروسازی دارد. کافیست به زمانی‌که پشت ترافیک عوارض جاده‌ای ایستاده‌اید، فکر کنید، در این شرایط به جای تلف‌کردن زمان جهت ارائه مدارک و هزینه‌های لازم، تنها با استفاده از لیبل خودرو کار خود را جلو خواهید انداخت. در‌‌ واقع با استفاده از بارکد درج‌شده روی این محصول شناسایی خودرو و ویژگی‌های آن برای ماموران عوارض راحت و سریع خواهد شد. لبیل خودرو گزینه‌ای مناسب برای فرآیندهایی است که به زمان‌بندی زیاد نیاز دارند، برای مثال عملیات مهمی مانند تعویض پلاک، ثبت سند ماشین، پرداخت جریمه و عوارض و… همگی فرآیندهایی طولانی هستند. بارکد این نوع لیبل به پروسه‌های مورد نظر سرعت خواهد بخشید و کمک می‌کند تا با کیفیت قابل قبولی انجام شوند.

لیبل آزمایشگاهی  لیبل آزمایشگاهی حرارتی   لیبل شبرنگ  لیبل اسباب بازی  چاپ لیبل صدفی  چاپ لیبل شبرنگ  لیبل آزمایشگاهی   لیبل صدفی  دستبند شناسایی بیمار

لیبل خودرویی شامل چه اطلاعاتی است؟

به‌طور معمول اطلاعات مهم و اساسی مانند شماره سریال، نام خودرو، مارک قطعات ساخته‌شده، کشور سازنده، نام شرکت سازنده و… روی لیبل درج می‌شود. این کار به شناسایی بهتر خودرو و مالک آن کمک خواهد کرد تا در مواقع اضطراری به کمک بارکد لیبل مشکل آن سریع‌تر حل شود. شاید جالب باشد بدانید که خدمات چاپ لیبل خودرویی شامل لیبل محصولات و قطعات آن هم می‌شود؛ بنابراین قطعات مختلف خودرو با لیبل مخصوص خود به بازار عرضه می‌شوند. لیبل قطعات سهم عمده و مهمی در صنعت خودروسازی دارد و تولیدکنندگان آن‌ها توجه ویژه‌ای به این موضوع دارند. علاوه‌بر اطلاعاتی درباره سازنده و جزییات محصول مواردی مانند هشدار، نحوه استفاده، تاریخ انقضا و … روی این نوع لیبل به چاپ می‌رسد. براساس نقل قولی از وربنجاک به‌عنوان مدیر بازاریابی محصول در مجموعه Nice label قبل از مونتاژ خودرو برچسب گذاری‌‌های لارم انجام می‌شود که نشان از اهمیت لیبل دارد.

 

16 دیدگاه دربارهٔ «لیبل خودرویی»

 1. بازتاب: لیبل شیرینگ آبمیوه -

 2. بازتاب: لیبل پلمپ با اثر جزئی -

 3. بازتاب: انواع طراحی مایع ظرفشویی -

 4. بازتاب: لیبل شوینده و سفید کننده -

 5. بازتاب: لیبل مواد شوینده و بهداشتی -

 6. بازتاب: مفهوم رنگ های دستبند شناسایی بیمار -

 7. بازتاب: چاپ لیبل مچبند شناسایی بیمار -

 8. بازتاب: -

 9. بازتاب: مچ بندهای شناسایی بیمار دارای بارکد -

 10. بازتاب: لیبل سلفون براق -

 11. بازتاب: چاپ برچسب ترانسپارنت ضد آب -

 12. بازتاب: دستبندهای شناسایي بیمار -

 13. بازتاب: دستبند بیمار با طلق محافظ -

 14. بازتاب: نوع رنگ دستبند شناسایی بیمار -

 15. بازتاب: طراحی لیبل مواد غذایی خوراکی -

 16. بازتاب: لیبل پی وی سی مواد غذایی -

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا