چاپ لیبل میوه صادراتی

چاپ لیبل میوه صادراتی

این لیبل ها تحت نظارت خود کشور است و به صورت الزامی روی میوه باید قرار داده شود.اگر به صورت دلخواه بود هیچگاه کد 3 روی میوه قرار نمی گرفت.

فواید استفاده از برچسب میوه

جلوگیری از اشتباه در ارسال و انبار کردن کالا ها و محصولات

چاپ لیبل

به دست آوردن اطلاعات خود محصولات

به طور کل در ایران عمدتا لیبل میوه به صورت کد نیست و فقط عنوان محصول روی آن خورده می شود و محصولی که این برچسب را داشته باشد به نوعی از دیگر محصولات کیفیت بالاتری دارد.

قیمت لیبل میوه

قیمت لیبل میوه به یک سری عوامل بستگی دارد که جنس، تیراژ و چسب از این عوامل است.  آن معمولا بین 70 تا 260 است.

به دلیل اینکه پوشش های خاصی مثل یو وی بر روی این لیبل میخورد، جذب رطوبت پایینی دارد. البته متالایز کمتر بر روی این لیبل قرار میگیرد.

لیبل انگشتی میوه

اطلاعاتی که روی لیبل انگشتی میوه میتواند درج شود شامل: نام میوه، کشور تولیدکننده، محتویات غذایی آن، تاریخ تولید و … می شود. این برچسب ها بر روی میوه ها چسبانده می شود و

اطلاعات کاملی از آن محصول را به خریداران نمایش می دهند. این برچسب معمولا پس از برداشت میوه ها بر روی آن ها چسبانده می شوند.

کاربرد لیبل میوه

لیبل میوه در دنیا بیشتر کاربردهای اطلاعاتی دارد بدین ترتیب که اعداد و کدهایی که روی برچسب میوه درج میشوند نشانگر این هستند که این میوه در حین تولید چگونه پروسه رشدی را طی کرده است.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید اعداد روی میوه را گوگل کنید.

اما در ایران معمولا لیبلهای میوه برای اطلاعات تولید به کار برده نمیشوند و کشاورزان و باغداران برای زیباتر کردن بسته بندی محصولات خود از آن استفاده میکنند.

این لیبلها علاوه بر زیبایی ظاهری که روی میوه ایجاد میکند به خریدار این حس را القا میکنند که میوه های دارای لیبل حتما دارای کیفیت بهتری هستند و گلچین شده داخل سبد چیده شده اند.

که در واقع نیز همین گونه است ، چرا که محصول با کیفیت پایین ارزش هزینه کردن برای خدمات بسته بندی شکیل را ندارد.

همین طرز تفکر باعث میشود محصولاتی با کیفیت و برچسب ، فروش بیشتر و در نتیجه قیمت بالاتری نسبت به میوه هایی که به صورت فله ای در بازار  عرضه میشوند داشته باند.

چاپ لیبل

لیبل انگشتی میوه همان برچسب  میوه است که بعلت سایزهای ریز به لیبل انگشتی شناخته شده است که روی بسته های میوه و مرکبات چسبانده می شود. از لیبل ها و برچسب های انگشتی

معمولا روی میوه ها و محصولاتی که قرار است صادر شود استفاده می شود.

البته این به این معنی نیست که این لیبل ها فقط مختص صادرات است. در واقع. می توان برای برچسب زنی روی میوه ها و مرکبات استفاده داخل هم از این لیبل ها استفاده کرد.

لیبل میوه مدل سوپر لوکس طرح عمومی برای صادرات میوه و صیفی جات

لیبل های شرکت ما با طرح عمومی سوپر لوکس پنج ستاره بوده، و در چهار رنگ قرمز، آبی، مشکی و سبز قابل سفارش هستند . هر رول لیبل 2300 عدد برچسب بند انگشتی را دارد . هر رول مناسب

برای 250 تا 300 کیلو میوه را دارد . البته بستگی به ریز و درشت بودن و تعداد میوه در یک کیلو را دارد . هرچه درشت تر باشد تعداد لیبل کمتر نیاز هست.

لیبل آزمایشگاهی  لیبل آزمایشگاهی حرارتی   لیبل شبرنگ  لیبل اسباب بازی  چاپ لیبل صدفی  چاپ لیبل شبرنگ  لیبل آزمایشگاهی   لیبل صدفی  دستبند شناسایی بیمار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا