لیبل میوه 

لیبل میوه

 لیبل میوه دارای دو بخش رویی و زیرین می‌باشد. بخش رویی آن در انواع جنس‌ها تولید می‌شود. جنس این لیبل به صورت کاغذی، متالایز، pvc می‌باشد. این سه نوع جنس پرمصرف‌ترین جنس لیبل میوه می‌باشد. در ادامه مطلب با ویژگی آن‌ها آشنا می‌شویم.

کاغذی

لیبل کاغذی یکی از پرمصرف‌ترین انواع لیبل و بسته‌بندی است که در انواع سایز و مدل چاپ می‌شود. این لیبل‌ها به دلیل نداشتن پوشش و چاپ دیجیتال بسیار فوری در تیراژ حداقلی در کم‌ترین زمان ممکن چاپ می‌شود. چاپ لیبل کاغذی با برش های ساده، دایره و انواع برش های خاص قابل ارائه است. این نوع لیبل در بسته‌بندی‌های مختلفی از انواع خوراکی مثل خشکبار، دارو و… تا محصولاتی با حجم بزرگ کاربرد دارد.

متالایز

این لیبل ها سطحی بسیار خاص و براق مانند فلز دارند. برچسب متالایز نقره ای براق ظاهری آینه ای شکل دارد و در دو رنگ طلایی و نقره ای و در دو نوع مات و براق چاپ و تولید می‌شود. لیبل متالایز بسیار مقاوم و با دوام است. همچنین در جذب رطوبت از خود مقاومت نشان می‌دهد. به همین دلیل برای استفاده روی میوه‌ها در سردخانه بسیار مناسب می‌باشد. به دلیل کیفیت بالای این محصول قیمت آن نیز نسبت به بقیه‌ی لیبل‌ها کمی بالاتر می‌باشد.

PVC

یکی از پرکاربردترین برچسب‌هایی که روی بسته‌بندی محصولات مختلف چسبانده می‌شود، لیبل PVC می‌باشد. این برچسب‌ها در برابر دماهای مختلف، رطوبت و یا خراش مقاومت زیادی دارند. همچنین می‌توان طرح‌های مختلفی را روی آن‌ها چاپ کرد. این لیبل بخاطر کیفیت مطلوبی که دارد نسبت به لیبل کاغذی قیمت بیشتری نیز دارد. این لیبل‌ها برای بسته‌بندی میوه‌هایی که رطوبت دارند یا باید در شرایط خاص حمل و نقل شوند، مناسب هستند. چراکه بدون تغییر باقی می‌مانند و آسیب نمی‌بینند.

لیبل میوه صادراتی چه ویژگی دارد؟

برچسب میوه صادراتی به آسانی نوع محصولات مشخص می‌کند. همچنین برای تبلیغ برند مناسب است. افراد با اطلاعاتی از برند محصول مورد نظر خود را خریداری می‌کنند. تمامی برچسب‌های میوه صادراتی از چسب و کاغذ تولید می‌شوند. برچسب میوه صادراتی دارای دو مدل ورقی و رولی می‌باشد. کیفیت کاغذها باید بالا باشند تا تولید کنندگان بتوانند آن‌ها را بر روی محصولات خود چسبانده و به سراسر دنیا صادر کنند. برچسب‌ میوه با برندهای مختلف بر روی میوه‌های صادراتی همچون موز، پرتقال، سیب، کیوی و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر این لیبل‌ها به صورت تک تک روی میوه چسبانده شود اطمینان خریدار به کیفیت میوه افزایش پیدا می‌کند. همین امر باعث خرید بیشتر  و رساندن سود بیشتر به فروشنده می‌شود. بر روی برخی از این لیبل ها حروف مخفف شده وجود دارد که کدهایی برای نشان کیفیت این محصولات است.

لیبل میوه

آنچه که برای بیشتر افراد اهمیت فراوانی دارد، شخصی سازی طرح است. با چاپ لیبل میوه، میتوانید برچسب هایی ایجاد کنید که باعث ایجاد تأثیر مثبت برند میشوند.

برچسب میوه به راحتی به عنوان بخشی از بسته بندی محصولات داخلی و صادراتی شما میتواند مورد استفاده قرار بگیرد. امروزه چاپ لیبل میوه یکی کاربردیترین موارد در کسب و کارها میباشد. استفاده از لیبل در سراسر جهان به شکل فزاینده ای رو به افزایش میباشد و روزانه تکنولوژی های بسیار جدیدی به این صنعت اضافه می شود و رفته رفته چاپ لیبل به صورت مجزا به دنبال بازارهای جدید میباشد.

از ساده ترین نوع لیبل، لیبل میوه تا لیبل های مواد شوینده همگی جزو این بازار عظیم میباشند. وقتی شما محصولی را در تیراژ پایین و یا به صورت محدود تهیه و تولید میکنید، یا محصول شما کار دست میباشد و یا در تولید جعبه و بسته بندی اختصاصی محدودیت دارید میتوانید از بسته بندی های عمومی استفاده نموده و برای محصول سفارشی از لیبل چسبدار اختصاصی استفاده نمایید. استفاده از لیبل چسبدار محدودیتی ندارد و شما می توایند بر روی جعبه های مقوایی، شیشه، پاکت و… استفاده نمایید.

همچنین از چاپ لیبل می توان برای اصلاح اشتباهات چاپی استفاده نمود.

چاپ لیبل در انواع محصولات و لوازم در اشکال سفارشی ( برش بدون نیاز به قالب جهت کاستن از هزینه ) میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

انواع لیبل شامل:

·         لیبل گلاسه براقچاپ لیبل

·         لیبل کاغذی مات

·         لیبل شیشه ای

لیبل میوه بسته بندی

یکی از عوامل مهم در فروش میوه و سبزیجات تازه لیبل میوه بسته بندی است. این لیبل‌ها، اطلاعاتی مثل نام محصول، نام تجاری تولید کننده، کشور مبدا و… را نمایش می‌دهند. لیبل میوه بسته بندی می‌تواند به صورت خودکار و یا دستی روی بسته بندی میوه‌ها زده شود. برخی از لیبل‌های میوه بسته بندی، علاوه بر ارائه اطلاعات فنی، برای تبلیغات و بازاریابی محصولات نیز استفاده می‌شوند. طراحی زیبا و جذاب لیبل، می‌تواند توجه مصرف کنندگان را جلب و به فروش آنها کمک کند. با توجه به اهمیت این لیبل، توصیه می‌شود که شرکت‌های تولیدی، اطلاعات دقیق و کاملی را در لیبل‌های خود نمایش دهند. به طور کلی، استفاده از لیبل میوه بسته بندی برای شرکت‌های تولیدی و بسته بندی میوه، به عنوان یک ابزار مهم در تضمین کیفیت محصول، جذب مشتریان و وفادارسازی آن اهمیت زیادی دارد.

لیبل انگشتی میوه چیست؟

برچسب میوه که به علت سایزهای ریز به لیبل انگشتی شناخته می‌شوند. لیبل‌های انگشتی روی بسته‌های میوه و مرکبات قابل استفاده هستند. از لیبل ها و برچسب های انگشتی معمولا روی میوه‌ها و محصولاتی که قرار به صادر هستند، استفاده می‌شود. می‌توان برای برچسب زنی روی میوه‌ها و مرکبات داخلی هم از این لیبل‌ها استفاده کرد. یکی از پر مصرف‌ترین برچسب‌ها لیبل انگشتی میوه می‌باشد. چراکه تنوع چاپ زیاد و در رنگ های مختلفی تولید می‌شود. مجموعه صبح آگهی در طراحی و چاپ لیبل انتخاب بیشتری به مشتری می‌دهد و مشتری با توجه به محصول و سلیقه خود می‌تواند لیبل دلخواه را سفارش دهد.

زمانی که شما می ‌خواهید میوه‌ های مرغوب و درجه یک را در بازار های داخلی و خارجی توزیع کنید، بهترین روش استفاده کردن از برچسب میوه است. استفاده کردن از چاپ لیبل میوه بر روی میوه‌ ها و محصولات باعث می‌ شود که برند خود را به مشتری معرفی کرده و اطمینان بیشتری در نظر او ایجاد کنید. طی چندین سال است که تاجران میوه برای برند سازی محصولات خود از برچسب میوه استفاده می‌ کنند. بدین وسیله ضمن عرضه میوه‌ های درجه یک و مرغوبث نام تجاری خود را نیز به همه معرفی می‌ کنند. این موضوع باعث می‌ شود که مشتریان رغبت بیشتری برای خرید این نام تجاری داشته باشند. مراکز چاپ متعددی در زمینه چاپ لیبل میوه فعالیت دارند.

طراحی و چاپ لیبل اختصاصی میوه

لیبل روی میوه به دو صورت رولی و شیتی به چاپ می‌رسد. هزینه چاپ رولی نسبت به چاپ شیت کمی بالاتر می‌باشد. ولیکن دارای مزیت هایی مثل استفاده از دستگاه لییل زن می‌باشد. معمولا برای سفارش به مشتری چاپ رول پیشنهاد می‌شود. چراکه این نوع چاپ با دستگاه و صرف زمان کمتری انجام می‌شود. لازم به ذکر است اگر با نیروی انسانی در یک ساعت 1000 عدد لیبل چسبانده شود، با دستگاه در همان یک ساعت 20000 لیبل چسبانده می‌شود.

برای مشتری معمولا جنس لیبل و ضد رطوبت بودن آن اهمیت دارد. یکی از ملاک‌هایی که برای مشتری اهمیت دارد نوع چسب لیبل است. که معمولا برای لیبل ها از 2 نوع چسب استفاده می‌شود. اولین نوع چسب به نام هات ملت و نوع چسب بعدی آکریلیک نام دارد. همچنین برای چاپ لیبل اختصاصی شما طبق سلیقه خودتان، نام برند و لوگوی مورد نظر چاپ می‌شود.

فروش لیبل میوه

همانطور که می دانید روی بیشتر میوه های وارداتی و بعضی میوه های داخلی مارک چسبانده می شود. ولی این مارک چه کاربردی دارد؟

اصولا مارک های چسبانده شده نشان دهنده شرکت صادر کننده این میوه است.
بعضی از این تولیدکنندگان به علت صادرات بهترین میوه ها از اعتبار بیشتری برخوردارند.
روی این مارک ها کدهایی نیز درج می شود که تک تک رقم های آن نشاندهنده نوع کاشت، نحوه پرورش و نوع نگهداری میوه ها است.

با دانستن کد روی میوه ها این مطلب را متوجه خواهید شد که آیا در روند پرورش این میوه از مواد شیمیایی و سم پاشی استفاده شده است و یا نه.
این کدها به کد PLU معروف هستند و در تمام دنیا یک معنی می دهند. پس این برچسب کاغذی که روی میوه های مختلف مشاهده می کنید

حاوی کد رمزهای بسیار مهمی هستند و در دنیا قیمت میوه ها به کمک این مارک تعیین می‌شود.

شنایی با برچسب میوه

برچسب یا لیبل میوه

ساخته شده از کاغذ و چسب است که با رنگ های مختلف روی هر میوه چسبانده می شوند و نظر مشتریان را به خود جلب می نمایند.چاپ لیبل

معمولا این برچسب ها آماده چسباندن هستند و به محض بسته بندی نهایی روی میوه یا کارتن و بسته آن چسبانده می شوند.

توجه داشته باشید که لیبل انگشتی میوه  ( به صورت تکی ) باعث می شود که خریدار اطمینان بیشتری را به کیفیت میوه داشته باشد و به دنبال آن خرید و سود فروشنده بیشتر شود.

برای تهیه برچسب میوه در بسته بندی میوه ها می توانید به صورت اینترنتی اطلاعات لازم را کسب کنید و در زمان کوتاهی اقدام به خرید آن میوه بسیار کارساز است.

از برچسب های میوه بر روی میوه های مثل سیب، پرتقال، موز و غیره استفاده می شود. چاپ رول چاپ  افست رول

عمده فروش این برچسب ها را مشتریان عمده سفارش می دهند که در اشکال مختلف در اختیارشان قرار می گیرد.

چاپ لیبل میوه می‌تواند به عنوان شناسنامه برند و روشی مناسب برای معرفی محصول و یا خدمات در نظر گرفته شو

دستبند شناسایی بیمار    دستبند شناسایی نوزاد    لیبل آزمایشگاهی     لیبل صدفی  چاپ لیبل صدفی   لیبل ترانسپارنت    لیبل شبرنگ   چاپ لیبل شبرنگ   لیبل اثر گذار     کاغذی     چاپ لیبل کاغذی

متال   متالایز   چاپ لیبل متالایز    ریبون    چاپ رول   حرارتی   لیبل دی جی کالا

در طراحی لیبل میوه چه نکاتی را رعایت کنیم؟

زیبایی و جذابیت طراحی لیبل میوه برای مشتریان جلب توجه زیاد می‌کند. در طراحی لیبل میوه استفاده کمتر از خطوط تیز و شکسته و رنگ‌های کمتر می‌تواند چشم گیرتر به نظر بیاید. همین‌طور سادگی طراحی بسیار نقش مهمی را در جذب مخاطب دارد. لازم به ذکر است شکل لیبل و نحوه چسباندن و ماندگاری آن بر روی سطح میوه نقش بسیار مهمی دارد. ضمنا رعایت کردن همه‌ی نکات ذکر شده باعث می‌شود که کار بدون نقصی ارائه دهید. رعایت نکات بهداشتی در تولید لیبل میوه بسیار الزامی می‌باشد. گفتنی است به دلیل این که نوع چسب استفاده شده برای مردم قابل تشخیص نیست باید توسط اداره استاندارد و مسئولین و… مورد بررسی قرار بگیرد.

ابعاد چاپ لیبل میوه

یکی از نکاتی که در طراحی و تولید چاپ لیبل میوه مهم است، ابعاد و اندازه آن می‌باشد. ابعاد لیبل میوه باید متناسب با نوع محصول انتخاب شود. برای مثال در میوه‌ی هندوانه اندازه لیبل انتخابی باید بزرگ‌تر باشد. گفتنی است این لیبل باید به شکل بیضی و در ابعاد 3*5 به چاپ برسد. همچنین در میوه‌ای مانند سیب سایز انتخابی باید متناسب با اندازه سیب و کوچتر باشد. معمولا این لیبل به صورت دایره و اندازه‌های 2cm تولید می‌شود.

فواید استفاده از برچسب میوه

اطلاعاتی که روی لیبل انگشتی میوه می‌تواند درج شود شامل: نام میوه، کشور تولیدکننده، محتویات غذایی آن، تاریخ تولید و… می‌شود. چسبیدن این برچسب‌ها بر روی میوه اطلاعات کاملی از آن محصول را به خریداران نمایش می‌دهند. استفاده از لیبل میوه فواید زیادی دارد. از جمله این فواید:

 • جلوگیری از اشتباه در ارسال و انبار کردن کالا ها و محصولات
 • به دست آوردن اطلاعات محصول
 • به طور کلی لیبل میوه به صورت کد نیست و فقط عنوان محصول روی آن چاپ می‌شود.
 • محصولی که دارای این برچسب باشد به نوعی کیفیت بالاتری دارد.
 • جذب رطوبت کم به دلیل پوشش خاص(یووی)

کاربرد لیبل میوه

برچسب‌های روی میوه دارای کاربردهای زیادی می‌باشد. این کاربردها باعث جلب رضایت مشتری و تبلیغات برند آن‌ها می‌شود. در ادامه کاربرد آن را می‌بینیم.

 • لیبل میوه دارای کاربرد اطلاعاتی است
 • استفاده برای زیباتر کردن بسته بندی محصولاتچاپ لیبل
 • نشان دادن کیفیت بیشتر محصول
 • قیمت بالاتر نسبت به میوه‌های فله‌ای
 • قدرت برندسازی اختصاصی
قیمت لیبل میوه به چه عوامل بستگی دارد؟

لیبل میوه در انواع مختلفی می‌تواند به چاپ برسد. یکی از این انواع آن چاپ به صورت اختصاصی است. لازم به ذکر است طراحی این لیبل طبق سلیقه مشتری و کمک طراحان انجام خواهد شد. مواردی وجود دارد که بر روی قیمت برچسب میوه تاثیر می‌گذارد. مانند:

 • تعداد لیبل درخواستی
 • لیبلها به صورت رولی یا برگی تولید شوند
 • جنس لیبل‌ها کاغذی، صدفی، متالایز
 • سایز و اندازه لیبل
 • رنگبندی چاپ لیبل
 • خدمات پس از چاپ از جمله سلفون، یووی، طلاکوب و …

دیگر محصولات تبلیغاتی در صبح آگهی

انواع مختلفی لیبل در کانون تبلیغات صبح آگهی چاپ می‌شود. بعضی از این لیبل‌ها به منظور تبلیغات برای محصول به کار می‌روند. انواعی از لیبل‌های چاپی در مجموعه صبح آگهی بر روی میوه به‌کار می‌روند. نمونه دیگر لیبل سلفون براق می‌باشد. این محصول حالت براق و گلاسه دارد. لیبل سلفون براق روی محصولات به راحتی با دستمال مرطوب تمیز می‌شوند. لیبل سلفون مات نمونه دیگری از لیبل‌های مورد استفاده بر روی میوه می‌باشد. این لیبل یک نوع کاغذ پشت چسب‌دار است که روی تمام جنس‌ها قابلیت چسبندگی دارد. داشتن سلفون مات استحکام برچسب را در مقابل رطوبت و پارگی تضمین می‌کند.

68 دیدگاه دربارهٔ «لیبل میوه »

 1. بازتاب: لیبل محصولات غذایی -

 2. بازتاب: ناظر چاپ قبل چاپ نهایی -

 3. بازتاب: چاپ و طراحی برچسب -

 4. بازتاب: چاپ لیبل دو رو شیشه ای -

 5. بازتاب: چاپ برچسب افست -

 6. بازتاب: لیبل لبنیات -

 7. بازتاب: برچسب محصولات لوازم آرایشی -

 8. بازتاب: لیبل لوازم خودرو  -

 9. بازتاب: چاپ لیبل لوازم یدکی  -

 10. بازتاب: لیبل یا برچسب آبمبوه -

 11. بازتاب: برچسب لیبل حرارتی -

 12. بازتاب: انواع لیبل خیارشور -

 13. بازتاب: طراحی لیبل پی وی سی -

 14. بازتاب: لیبل پی وی سی (PVC) صدفی -

 15. بازتاب: برچسب میوه رنگی -

 16. بازتاب: لیبل میوه چیست -

 17. بازتاب: چاپ استیکر گرد -

 18. بازتاب: ابعاد چاپ لیبل میوه -

 19. بازتاب: جنس لیبل میوه ها -

 20. بازتاب: لیبل صدفی (برچسب PVC) چیست -

 21. بازتاب: برچسب پی وی سی -

 22. بازتاب: چاپ لیبل متالایز کاغذ -

 23. بازتاب:  چاپ شبرنگ -

 24. بازتاب:  لیبل متالایز براق -

 25. بازتاب: چاپ لیبل ترانسپارت Transparent  -

 26. بازتاب: چاپ لیبل پشت چسبدار صدفی -

 27. بازتاب: چاپ لیبل مواد غذایی گوشتی -

 28. بازتاب: طراحی لیبل جذاب -

 29. بازتاب: انواع لیبل بسته بندی -

 30. بازتاب: چاپ لیبل شفاف -

 31. بازتاب: لیبل اصالت روی محصولات -

 32. بازتاب: لیبل‌های پشت چسب دار شیت شده -

 33. بازتاب: لیبل های کاغذی پر چسب -

 34. بازتاب: سفارش چاپ لیبل در تهران -

 35. بازتاب: لیبل میوه صادراتی -

 36. بازتاب: ابعاد لیبل میوه -

 37. بازتاب: کاربرد لیبل میوه -

 38. بازتاب: خرید اینترنتی لیبل میوه -

 39. بازتاب: مزایای برچسب میوه -

 40. بازتاب: لیبل میوه موز -

 41. بازتاب: لیبل میوه هلو -

 42. بازتاب: فروش انواع برچسب میوه صادراتی -

 43. بازتاب: -

 44. بازتاب: فروش انواع لیبل انگشتی میوه -

 45. بازتاب: برچسب حرارتی pvc -

 46. بازتاب: لیبل های حرارتی آزمایشگاهی  -

 47. بازتاب: خرید دستبند بیمارستانی حرارتی -

 48. بازتاب: برچسب پشت چسبدار صدفی مات -

 49. بازتاب: لیبل آرایشی برای عطر -

 50. بازتاب: برچسب متالایز آرایشی بهداشتی -

 51. بازتاب: برچسب اصالت محصولات آرایشی -

 52. بازتاب: سایز لیبل با محصول -

 53. بازتاب: مزایای چاپ برچسب مواد غذایی -

 54. بازتاب: چاپ لیبل مواد غذایی سرد -

 55. بازتاب: لیبل های پی وی سی حرارتی -

 56. بازتاب: لیبل شیرینگ -

 57. بازتاب: لیبل محصول -

 58. بازتاب: شیرینگ بسته بندی -

 59. بازتاب: مزایای نایلون شیرینگ حرارتی -

 60. بازتاب: چاپ لیبل میوه یا برچسب انگشتی -

 61. بازتاب: فروش عمده لیبل میوه  -

 62. بازتاب: لیبل مچ بند بیمار -

 63. بازتاب: دستبند شناسایی بیمار عفونتی -

 64. بازتاب: لیبل شیشه ای ترنسپرنت -

 65. بازتاب:  دستبندهای بیمارستانی بیمار -

 66. بازتاب: شناسایی صحیح بیماران قبل از انتقال خون  -

 67. بازتاب: -

 68. بازتاب: نوع رنگ دستبند شناسایی بیمار -

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا