ویژگی‌های برچسب‌ لایه شونده

ویژگی‌های برچسب‌ لایه شونده

ویژگی‌های برچسب‌ لایه شونده اما برچسب لایه شونده چه ویژگی‌هایی دارند که سبب می‌شود از دیگر لیبل‌های موجود در بازار متفاوت شوند؟ در این بخش به ویژگی‌های مربوط به این لیبل‌ها اشاره خواهیم کرد تا بتوانید هرچه بهتر و بیشتر این نوع از برچسب‌ها را بشناسید.

چسبندگی

اولین و در واقع مهم‌ترین ویژگی که در‌خصوص برچسب لایه شونده وجود دارد، مربوط به چسبندگی بسیار قوی است که در این نوع از چسب‌ها وجود دارد. چسبندگی بسیار قوی سبب می‌شود تا امکان کندن این نوع از برچسب‌ها وجود نداشته باشد و نتوانید به راحتی آن را از سطح کالایی که در دست دارید، جدا کنید. حتی زمانی که سعی کنید تا این برچسب‌ها را از روی سطح کالا جدا کنید، برچسب‌ها به صورت لایه لایه شده و مخدوش می‌شوند.

تهیه شده از الیاف فایبر

گفتیم که برچسب لایه شونده زمانی که بر روی سطح یک کالا بچسبند و بخواهید آن ها را جداسازی کنید، احتمالا این موضوع را می‌بینید که برچسب‌ها به صورت لایه لایه کنده می‌شوند. این موضوع به دلیل آن است که این نوع از لیبل‌ها از الیاف‌های فایبر تهیه شده‌اند و به همین دلیل نیز به این شکل در می‌آیند. همین موضوع سبب شده است تا از این نوع برچسب‌ها در صنایع مختلف استفاده کنند.

درجه امنیتی بالا

از جمله دیگر ویژگی‌ها و مزیت‌هایی که در پی استفاده از این برچسب لایه شونده می‌توانید داشته باشید، درجه امنیتی بالایی است که وجود دارد. درجه امنیتی بالا می‌تواند سبب شود تا پلمب کردن و تضمین کیفیت محصولات مختلف به راحتی انجام پذیر باشد.

چاپ لیبل

مزیت‌های لیبل‌ لایه‌ شونده

اما استفاده کردن از این نوع از لیبل‌های لایه لایه شونده چه مواردی می‌باشد؟ ممکن است پیش از این نیز به شما پیشنهاد استفاده از این لیبل‌ها را داده باشند؛ اما به دلیل آن‌که از مزیت‌های این برچسب‌ها آگاه نبوده‌اید، از آن‌ها استفاده نکرده‌اید. به همین خاطر نیز سعی کرده‌ایم تا مزیت‌ها و نکات مثبتی که در پی استفاده از این برچسب‌ها دارید را بیان کنیم و شما را هرچه بهتر و بیشتر با این موارد آشنا سازیم.

مقاوم در برابر رطوبت

میزان مقاومت لیبل‌های لایه‌ای شونده در برابر رطوبت بسیار بالا است. به همین خاطر می‌توانید به راحتی از این برچسب‌ها بر روی تمامی محصولات استفاده کنید، بدون آن که نگران آب خوردن و یا شرجی بودن محیط اطراف محصول باشید. مسلما استفاده از این لیبل‌ها بر روی پمپ‌های آب، لوله‌های آب، موتورهای کشتی و… که دائما در تماس با آب هستند می‌تواند بسیار اهمیت داشته باشد.

دستبند شناسایی بیمار    دستبند شناسایی نوزاد    لیبل آزمایشگاهی     لیبل صدفی  چاپ لیبل صدفی   لیبل ترانسپارنت    لیبل شبرنگ   چاپ لیبل شبرنگ   لیبل اثر گذار     کاغذی     چاپ لیبل کاغذی

متال   متالایز   چاپ لیبل متالایز    ریبون    چاپ رول   حرارتی   لیبل دی جی کالا

مقاوم در برابر مواد حلال

مورد بعدی درخصوص مقاومت این مواد در برابر حلال‌ها است. حلال‌ها به مواد شیمیایی صنعتی گفته می‌شود که می‌توانند بسیاری از مواد را در خود حل کنند. مسلما استفاده از این مواد در صنایع مختلف دیده می‌شود. بنابراین مقاوم بودن این لیبل‌ها در برابر مواد حلال اهمیت بسیار زیادی دارد.

مقاوم در برابر مواد شوینده

انواع مواد شیمیایی و شوینده‌های مختلف وجود دارند که می‌توانند در تماس با محصولات و کالاهایی باشند که بر روی آن‌ها برچسب‌های تضمین کیفیت چسبانده می‌شوند. این مواد شوینده می‌توانند بسیاری از برچسب‌ها را نابود کنند، اما مدل برچسب لایه شونده از این قضیه مستثنی می‌باشند. همین موضوع نیز سبب می‌شود تا استفاده از این لیبل‌ها در شرایطی که محصول با مواد شوینده در تماس است، بیشتر پیشنهاد شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا