لیبل میوه صادراتی

 لیبل میوه صادراتی

لیبل میوه صادراتی برچسب‌های ظریفی که بر روی کالاها چسبانده و حاوی اطلاعات خاصی هستند، برچسب لیبل نام دارند.میوه یکی از انواع لیبل‌ها می‌باشد. چاپ لیبل میوه یا همان لیبل انگشتی از یک لایه‌ی رویی و زیرین تشکیل می‌شود.

گفتنی است لایه‌ی زیرین کاغذها معمولا زرد یا سفید است و تفاوت چندانی باهم ندارند. این لیبل‌ در طرح‌ها، رنگ‌ها، نوشته‌ها و سایز بندی‌های گوناگون تولید می‌شوند. لازم به ذکر است برچسب‌های میوه از کاغذ و چسب تشکیل شده،

که با رنگ های مختلف روی هر میوه چسبانده و نظر مشتریان را به خود جلب می‌کند. شما می‌توانید برای مشاهده‌ی سایر اقلام چاپ لیبل تبلیغاتی به همین سایت مراجعه کنید.

ضمنا چاپ لیبل میوه به عنوان شناسنامه برند و روشی مناسب برای معرفی محصول در نظر گرفته می‌شود. باغدار یا صادر کننده میوه برای تهیه این لیبل‌ها دو انتخاب دارد. اول اینکه به صورت آماده از بازار تهیه و استفاده کند. دوم اینکه لیبل اختصاصی با نام برند و لوگو همچنین فرم درخواستی خود دریافت کند در چاپ لیبل میوه از جنسی استفاده می‌شود؟

چاپ لیبل میوه دارای دو بخش رویی و زیرین می‌باشد. بخش رویی آن در انواع جنس‌ها تولید می‌شود. جنس این لیبل به صورت کاغذی، متالایز، pvc می‌باشد. این سه نوع جنس پرمصرف‌ترین جنس لیبل میوه می‌باشد. در ادامه مطلب با ویژگی آن‌ها آشنا می‌شویم.

کاغذی

لیبل کاغذی یکی از پرمصرف‌ترین انواع لیبل و بسته‌بندی است که در انواع سایز و مدل چاپ می‌شود. این لیبل‌ها به دلیل نداشتن پوشش و چاپ دیجیتال بسیار فوری در تیراژ حداقلی در کم‌ترین زمان ممکن چاپ می‌شود. چاپ لیبل کاغذی با برش های ساده، دایره و انواع برش های خاص قابل ارائه است. این نوع لیبل در بسته‌بندی‌های مختلفی از انواع خوراکی مثل خشکبار، دارو و… تا محصولاتی با حجم بزرگ کاربرد دارد.

متالایز

چاپ لیبل

این لیبل ها سطحی بسیار خاص و براق مانند فلز دارند. برچسب متالایز نقره ای براق ظاهری آینه ای شکل دارد و در دو رنگ طلایی و نقره ای و در دو نوع مات و براق چاپ و تولید می‌شود. لیبل متالایز بسیار مقاوم و با دوام است. همچنین در جذب رطوبت از خود مقاومت نشان می‌دهد. به همین دلیل برای استفاده روی میوه‌ها در سردخانه بسیار مناسب می‌باشد. به دلیل کیفیت بالای این محصول قیمت آن نیز نسبت به بقیه‌ی لیبل‌ها کمی بالاتر می‌باشد.

PVC

یکی از پرکاربردترین برچسب‌هایی که روی بسته‌بندی محصولات مختلف چسبانده می‌شود، لیبل PVC می‌باشد. این برچسب‌ها در برابر دماهای مختلف، رطوبت و یا خراش مقاومت زیادی دارند. همچنین می‌توان طرح‌های مختلفی را روی آن‌ها چاپ کرد. این لیبل بخاطر کیفیت مطلوبی که دارد نسبت به لیبل کاغذی قیمت بیشتری نیز دارد. این لیبل‌ها برای بسته‌بندی میوه‌هایی که رطوبت دارند یا باید در شرایط خاص حمل و نقل شوند، مناسب هستند. چراکه بدون تغییر باقی می‌مانند و آسیب نمی‌بینند.

لیبل میوه صادراتی چه ویژگی دارد

برچسب میوه صادراتی به آسانی نوع محصولات مشخص می‌کند. همچنین برای تبلیغ برند مناسب است. افراد با اطلاعاتی از برند محصول مورد نظر خود را خریداری می‌کنند. تمامی برچسب‌های میوه صادراتی از چسب و کاغذ تولید می‌شوند. برچسب میوه صادراتی دارای دو مدل ورقی و رولی می‌باشد. کیفیت کاغذها باید بالا باشند تا تولید کنندگان بتوانند آن‌ها را بر روی محصولات خود چسبانده و به سراسر دنیا صادر کنند. برچسب‌ میوه با برندهای مختلف بر روی میوه‌های صادراتی همچون موز، پرتقال، سیب، کیوی و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر این لیبل‌ها به صورت تک تک روی میوه چسبانده شود اطمینان خریدار به کیفیت میوه افزایش پیدا می‌کند. همین امر باعث خرید بیشتر  و رساندن سود بیشتر به فروشنده می‌شود.

لیبل آزمایشگاهی  لیبل آزمایشگاهی حرارتی   لیبل شبرنگ  لیبل اسباب بازی  چاپ لیبل صدفی  چاپ لیبل شبرنگ  لیبل آزمایشگاهی   لیبل صدفی  دستبند شناسایی بیمار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا