چاپ لیبل طلاکوب گرم

چاپ لیبل طلاکوب گرم

لیبل طلاکوب گرم به دلیل تصاویر بسیار زیبا و جذابیت بالاتری که نسبت به طلاکوب سرد دارد از محبوبیت بیشتری بین مخاطبان قرار دارد. همچنین برای جلب توجه زیاد بین رقبا در بسته بندی‌های لوکس و گران قیمت قرار می گیرد که در رقابت طراحی و بسته بندی، از آن ها استفاده می شود. یکی از ویژگی‌های با ارزش طلاکوب گرم این است که این نوع طلاکوب می تواند برای طراحی‌های خاص و لبه های شارپ، کارایی دقیق‌تر و با کیفیت بسیار بالاتری مورد استفاده قرار گیرد.

تفاوت روش چاپ گرم و سرد

در طراحی و چاپ لیبل های طلاکوب گرم اغلب از برچسب رنگی، هولوگرام ورق‌های طلایی طرح دار استفاده می‌شود. روش چاپ سرد هیچ نوع برجستگی بر روی سطح ایجاد نمی‌شود و مانند چاپ افست بر روی فرم انجام می شود و برعکس آن در روش گرم برجستگی فقط بر روی سطح ایجاد می‌شود. چاپ سرد برجسته سازی روی کاغذ و مقوا انجام می‌شود و در شیوه حرارتی از چرم طبیعی و مصنوعی، مخمل و گالینگور برای چاپ استفاده می‌شود. طلاکوب سرد نسبت به طلاکوب گرم از قیمت کمتری برخوردار است.

از لیبل طلاکوب در چه مواردی استفاده می‌شود؟

شاید برای شما هم سوال باشد که از لیبل طلاکوب در چه مواردی استفاده می‌شود؟ چاپ لیبل طلاکوب در جلد پایان نامه و کتاب‌ها، چاپ انواع لوگو و برند، چاپ برچسب و لیبل کاربرد بسیار زیادی دارد. لازم به ذکر است چاپ لیبل طلاکوب زیبایی منحصر به فردی به محصولات گوناگون خود مثل چاپ سر رسید، چاپ هدایای تبلیغاتی، تولید ساک دستی طلاکوب می‌دهد. گفتنی است که این محصول بر روی انواع سطوح شیشه ای، انواع قطعات صنعتی، سطوح پلاستیکی و… به‌کار می‌رود. کاربردهای دیگر این برچسب را در ادامه بررسی می‌کنیم.

  • روی آرم‌ها و عناصر کلیدی، مانند اسامی و عناوین مهم
  • برای اضافه کردن اعتبار به مهر و نشان در دعوت نامه‌ها، گواهینامه‌ها و اسناد مهمچاپ لیبل
  • ایجاد ظرافت و جلوه های خاص در کارتهای دعوت عروسی
  • بر روی عناصر گرافیکی مانند الگوها و تصاویر برای یک اثر منحصر به فرد
  • استفاده برای چاپ روی پارچه و لباس
  • از این نوع چاپ برای طرح آرم‌های شرکتی روی محصولات مختلف استفاده می‌شود.
لیبل پشت چسب دار چیست؟

در صنعت بسته‌بندی و پخش محصولات، لیبل پشت چسب دار بسیار حائز اهمیت می باشد که برای شناسایی، قیمت‌گذاری، مشخصات و دیگر اطلاعات محصول استفاده می‌شود. این اطلاعات برای مصرف‌کننده بسیار حائز اهمیت می‌باشد و به وی کمک می‌کند تا از خرید محصول درست و مطابق با نیازهای خود اطمینان حاصل کند. دراین مقاله به بررسی تمامی اطلاعاتی که در لیبل پشت چسب دار می‌آیند می‌پردازیم.

نام و برند محصول

نام و برند محصول یکی از مهمترین اطلاعاتی است که در لیبل پشت چسب دار درج می‌شود. این اطلاعات به هویت محصول مربوط می‌شود و به مصرف‌کننده کمک می‌کند تا به سرعت محصول خود را شناسایی کرده و با برند و کیفیت آن آشنا شود. این مطلب برای تحقیق و مقایسه محصول در بازار عملا مفید است.

مواد تشکیل‌دهنده

مواد تشکیل‌دهنده محصول نیز باید در لیبل پشت چسب دار ذکر شود. این اطلاعات برای افرادی که دارای حساسیت‌های غذایی هستند یا افرادی که به دنبال رژیم غذایی خاصی هستند، بسیار مهم است. این مواد می‌توانند شامل سایر اطلاعاتی مثل مقدار کالری، چربی، نمک و قند نیز باشد. برای اطلاعات بیشتر، جدول ارزش غذایی محصول نیز ممکن است در لیبل پشت چسب دار قرار داشته باشد.

لیبل آزمایشگاهی  لیبل آزمایشگاهی حرارتی   لیبل شبرنگ  لیبل اسباب بازی  چاپ لیبل صدفی  چاپ لیبل شبرنگ  لیبل آزمایشگاهی   لیبل صدفی  دستبند شناسایی بیمار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا