چاپ لیبل ضد اب ترنسپارنت

چاپ لیبل ضد اب ترنسپارنت

  1. لیبل ترانسپرنت ضد آب می باشد و بسیار منعطف است. این ویژگی ها باعث شده که برای اجناسی که ممکن است دچار ضربه یا ساییدگی شوند انتخاب بسیار خوبی به شمار آید.
  2. کیفیت چاپ این لیبل ها به گونه ای است که اگر در مجاورت رطوبت یا آب قرار بگیرند، چسبندگی آنها کاسته نمی شود و نوشته های روی برچسب کمرنگ نمی شوند.
  3. به دلیل شفاف بودن این نوع برچسب ها می توان از آن روی کالاهای شفاف استفاده کرد که بتوان نوشته های روی محصول را از هر دو طرف خواند.
  4. با توجه به اینکه این برچسب ها یکی از مواد اولیه فیلم ها می باشند، بسیار کشسان هستند و در برابر پاره شدن بسیار مقاوم اند.
  5. خصوصیات فیزیکی و ظاهری این نوع از برچسب ها به گونه ای است که می توان در صنایع مختلف و بر روی کالا ها و قطعات مختلف از آن استفاده کرد.
  6. لیبل های ترانسپارنت از نظر ظاهری بسیار زیبا هستند و با توجه به اینکه امکان شخصی سازی وجود دارد می توان با استفاده از انواع روش های گرم کوبی جذابیت بصری آنها را افزایش داد.
  7. قابلیت چسبندگی این نوع از لیبل ها بسیار بالا است، بنابراین به راحتی می توان روی سطوح مختلف مثل سطوح پلاستیکی، شیشه ای و … از آن استفاده کرد.

لیبل شیشه ای پشت چسب دار

لیبل شیشه ای پشت چسب دار یکی از کاربردی ترین لیبل ها در صنعت چاپ می باشد و کاربردهای فراوانی در صنعت دارد. چاپ این نوع لیبل های شیشه ای توسط واحدهای صنعتی و نیمه صنعتی انجام می شود.

این برچسب ها هر کجا که چسبیده شوند، پس زمینه خود را نشان می دهند. میوه

چاپ لیبل شیشه ای پشت چسب دار به کمک ریبون انجام می شود. این لیبل ها از نظر ساختاری بسیار شبیه به برچسب های پشت چسب دار PVC هستند.چاپ لیبل

نام دیگر لیبل شیشه ای، برچسب شفاف است. نوشته های این برچسب ها را می توان از هر دو طرف خواند. برچسب شیشه ای چسب دار را می توان محبوب ترین لیبل تبلیغاتی دانست. این لیبل در صورت داشتن

روکش UV خاصیت ضد آب و ضد خش دارد.

امکان چاپ لیبل شیشه ای پشت چسب دار در چند رنگ وجود دارد. همچنین لیبل شیشه ای دارای خاصیت پلاستیکی و کشسانی بوده و چسبندگی آن بسیار بالاست.

روش چاپ لیبل ترانسپارنت

روش چاپ برچسب ترانسپارنت به دو حالت کلی انجام می شود:

  • تولید لیبل transparent به روش افست: این روش تولید، بیس خورده بوده و اندکی مات است.
  • تولید لیبل ترانسپارنت به روش افست مستقیم: این روش تولید، بدون بیس می باشد. لیبل های تولید شده در این روش از شفافیت بیشتری برخوردار هستند.

همچنین روش چاپ برچسب ترانسپارنت در مرحله تزریق رزین با لیبل های کاغذی تفاوت دارد. برای چاپ لیبل ترانسپارنت، طرح مدنظر توسط دستگاه لیبل پرینتر چاپ می شود و سپس در اندازه های دلخواه برش می خورند.

پس از انجام این مراحل نوبت به تزریق رزین فرا می رسد. این روش چاپ باعث می شود که لیبل های تولید شده ضد آب باشند.

لیبل های ترانسپارنت مثل لیبل های PVC سفید رنگ بر روی پی وی سی های ضدآب چاپ می شوند که بسیار مقاوم بوده و امکان شستشوی آنها وجود دارد. این روش چاپ لیبل ها نسبت

به لیبل های کاغذی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. برای چاپ لیبل ها، برش های مختلفی وجود دارد که می توانید از هر برشی که میخواهید مثل برش های دایره ای، ساده یا… استفاده کنید.

لیبل اثر گذار لیبل شبرنگلیبل اسباب بازی–  لیبل محصولات غذاییلیبل صدفی لیبل ترانسپارنت لیبل مواد آرایشیلیبل مواد شویندهلیبل امنیتی لیبل خودرویی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا