لیبل شیشه ای pvc

لیبل شیشه ای pvc

لیبل شیشه ‌ای یکی از انواع لیبل PVC می‌باشد که ظاهری شفاف دارد. هر دوی این لیبل‌ها دربرابر رطوبت و مواد شیمیایی مقاوم هستند. این دو لیبل از قدرت چسبندگی و انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند

پس به همین دلیل طول عمر بالا دارند. لیبل کاغذی برخلاف برچسب شیشه ای ظاهر شفافی نداشته و درمحیط های مرطوب بسیار آسیب پذیر هستند. این لیبل در برابر کشیدگی و پارگی ازخود مقاومتی نشان نمی‌دهند.

لیبل‌های کاغذی با قرار گیری در محیط‌های شیمیایی روکش خود را از دست می‌دهند

چاپ برچسب شیشه ای تعداد کم به صورت دیجیتال

بسیاری از افراد به دنبال چاپ برچسب شیشه ای تعداد کم یا در تیراژ پایین هستند. این افراد اغلب برای نمونه آزمایشی اقدام به تهیه برچسب می‌کنند. بهترین راه کار برای چاپ لیبل شیشه ای تعداد کم، استفاده از چاپ

دیجیتال می‌باشد. چرا که به کمک این روش شما می‌توانید اقدام به چاپ برچسب شیشه ای فوری و با قیمت مناسب کنید. جهت سفارش چاپ لیبل شفاف می توانید با کارشناسان صبح آگهی تماس حاصل نمایید.

نکاتی پیرامون تولید لیبل شیشه ای پشت چسب‌دار

یکی از انواع پرکاربرد لیبل در تولیدات، لیبل پشت چسب‌دار شیشه ای است. سه ماده اصلی تولید لیبل شیشه ای پشت چسبدار کاغذ، پلاستیک شفاف و چسب مخصوص می‌باشد. از کاغذ به عنوان پایه زیرین، پلاستیکچاپ لیبل

به عنوان لایه سطحی و همچنین چسب بین این دو قرار می گیرد. این لیبل از لحاظ تولید شبیه به لیبل های PVC  است. و به عنوان لیبل ترانسپرنت در بازار شناخته می‌شود. گفتنی است که زمانی‌که این لیبل روکشی به نام

UV داشته باشد، در برابر خش مقاوم و محصولی ضد آب می‌شود. لازم به ذکر است که از این لیبل فقط در کارخانه ها و مجموعه های بزرگ، استفاده نمی گردد بلکه در تولیدات محصولات خانگی و کوچک نیز استفاده می‌شود.

قیمت چاپ لیبل شیشه ای

هزینه چاپ برچسب شفاف، همانند لیبل‌های متالایز و…به عواملی مثل تیراژ، جنس، ابعاد و اشکال بستگی دارد. لذا پس از مشخص شدن این موارد می توانید با کارشناسان صبح آگهی ارتباط برقرار کرده و قیمت نهایی را دریافت نمایید.

گفتنی است اگر لیبل شما نیاز به طراحی خاص و ویژه داشته باشد ( اشکال خاص ) طبیعتا هزینه چاپ لیبل برای شما افزایش پیدا خواهد کرد.

نحوه حذف برچسب از شیشه

معمولا زمانی که می خواهید لیبل و برچسبی را از روی شیشه جدا کنید، اثرات و تکه هایی از برچسب روی شیشه باقی می ماند و جلوه ناخوشایندی پیدا می کند. خوشبختانه چند روش وجود دارد که کار را آسان می کند.

روش اول:

  • سینک آشپزخانه را با آب داغ پر کنید.
  • یک فنجان جوش شیرین بریزید.
  • ظرف شیشه ای خود را در سینک ظرفشویی فرو کنید و بگذارید تا خیس بخورد.
  • ظرف شیشه ای را از آب بیرون بکشید، لیبل به طور کامل از روی آن جدا می شود.
  • شیشه را بشویید و بگذارید خشک شود.

روش دوم:

  • یک پارچه پنبه ای را با الکل 91 درصد، لاک پاک کن یا روغن بچه خیس کنید.
  • بگذارید یک شب پارچه روی سطح شیشه ای بماند.
  • بعد از گذشت این زمان می توانید برچسب را از روی ظرف شیشه ای جدا کنید..
  • برای از بین بردن باقی مانده لیبل، از تیغ استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا