چاپ لیبل یووی 

چاپ لیبل یووی 

از پرمصرف ترین و پرفروش ترین سری محصولات لیبل پشت چسب دار می باشد که هم از لحاظ قیمتی و هم از جهت کیفیت بسیار مطلوب می باشد و برای مصارف شخصی و هم صنعتی مناسب می باشد. در چاپ لیبل با روکش یووی ، یک روکش نو یووی روی لیبل قرار می گیرد و از ویژگی های این سری لیبل این است که امکان فیلتر کردن آن وجود دارد یعنی می توانید قسمتی را مشخص نمایید که یووی نخورد و به راحتی با خودکار امکان نوشتن روی آن قسمت وجود داشته باشد.

از دیگر ویژگی منحصر به فرد این سری لیبل علاوه بر زمان تحویل ۸ و ۳ روزکاری، امکان تحویل فوری یکروزه این محصول می باشد.

همچنین امکان برش دایره ای ( گرد ) و همچنین برش خاص با طرح دلخواه شما در انواع سایز ها برای این محصول میسر میباشد.

لیبل برچسب اموال

برچسب اموال نوعی لیبل است که کارایی آن از روی اسمش هم مشخص است. برچسب اموال برای پیگیری و ردیابی اموال شرکت ها و دفاتر استفاده میشود و راهی اقتصادی برای نظارت روی اموال است. از انواع برچسب امول میتوان به برچسب اموال فویلی، پلی استر و… میتوان نام برد. برچسب اموال به سبب نقشی که در ردگیری اموال شرکت دارد دارای ویژگی هایی نظیر

  1. دارای چسبندگی و مقاومت بالا در برابر آسیب و کنده شدن
  2. مقاوم در برابر انواع حلال های صنعتی
  3. بسته به نوع برچسب اموال زمانی که کنده شود، ردی از خود به جای میگذارد.چاپ لیبل

لیبل پشت چسب دار

لیبل های پشت چسب دار کاغذی دارای امکان چاپ بصورت برگه ای و رولی میباشند و دارای مصارف گوناگون روی محصولات دارویی، غذایی و … میباشند. ویژگی لیبل های پشت چسب دار کاغذی سیناپکینگ علاوه بر کیفیت بسیار بالا و قابل مقایسه با رقبا، امکان درج اطلاعات مانند بارکد روی لیبل هاست. قابلیت چاپ لیبل های پشت چسبدار با تیراژ پایین و بالا را دارد. جهت مشاوره رایگان و دریافت آخرین قیمت

لیبل پی وی سی

لیبل های pvc لیبل های بسیار محکم و مقاوم در برابر شرایط محیطی هستند و سیناپکینگ صفر تا صد تولید و چاپ سفارشی آن ها را بر عهده دارد. این لیبل ها عموما در طرح های مات، شفاف و ترنسپرنت عرضه میشوند و ماندگاری بالاتری از سایر لیبل ها از خود نشان میدهند. برتری لیبل پی وی سی نسبت به کاغذی، مقاومت بیشتر در برابر پاره شدن و فشار های محیطی است.

لیبل شیشه ای

شرکت های تولید کننده خودرو یا خدمات آن، بیشترین مشتریان لیبل های شیشه ای هستند. این لیبل ها علاوه بر مقاومت بالا در برابر تغییرات آب و هوا، چسبندگی بالایی روی سطوح شیشه ای دارند. لیبل های شیشه ای معمولا بی رنگ هستند و نوشته های انها از هر دو طرف خوانده میشوند. لیبل های شیشه ای تولیدی ، قابلیت دریافت کد ها و اطلاعات نامرئی روی خود هستند و بصورت لیبل رول و شیت به بازار عرضه میشوند.

لیبل مگنتی و ژله ای

این لیبل ها، زیبایی ظاهری فوق العاده ای دارند و عموما شرکت های مختلف برای تهیه لیبل لوگوی خود، روی لیبل ژله ای بخصوص سرمایه گذاری میکنند. لیبل ژله ای تولیدی نیز ماندگاری فوق العاده بالایی در برابر شرایط محیطی دارد و بصورت تیراژ پایین و بالا قابل سفارش هستند.

لیبل اسبای بازی  لیبل خیار شور  لیبل اموال لیبل حرارتی لیبل بطری لیبل خودرویی  لیبل شیرینگ 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا