چاپ لیبل پشت چسب دار ارزان و با کیفیت 

چاپ لیبل پشت چسب دار ارزان و با کیفیت 

این شیرینگ های حرارتی به راحتی توسط روش های استاندارد صنعتی (سشوار صنعتی یا سرپیک) در دمای ۱۲۰ + درجه سانتی گراد جمع می شوند و به زیبایی حول شیء مورد پوشش کاملا مستحکم و کیپ می شوند. ضریب جمع شوندگی این روکش ها ۲ به ۱ است، یعنی پس از حرارت مناسب، قطر شیرینگ به نصف قطر اولیه کاهش می یابد. همچنین در صورت قرار گرفتن در معرض چنین دماهایی، دود بسیار کمی از آنها ساطع می شود. ، کد بندی فازها بر اساس رنگ (با بهره گیری از روکش ها با رنگ قرمز، زرد، و آبی) و علامت گذاری هادی های زمین یا خنثی (با بهره گیری از روکش با رنگ سبز و زرد تلفیقی) دارند.

کاغذ ظریفی که بر روی کالا چسبانده می شود لیبل نام دارد. لیبل یا برچسب بخش مهمی از برند شما روی محصولاتتان است که اطلاعات کامل محصول را برای مصرف کننده نهایی بازگو میکند. معمولاً حاوی اطلاعاتی درباره مشخصات یک کالا یا شی می‌ باشد. لیبل معمولا روی اجسام چسبانده می‌ شود در حالی موارد استفاده متفاوتی ماننده تبلیغات محیطی یا برای بسته بندی محصولات نیز کابرد دارد.

چاپ لیبل

طرح لیبل و برچسب باعث شناخت و جداسازی یک کالا از کالای دیگر است. بعنوان مثال شما با دیدن بسته های شکلات و لیبل در قنادی دسته ی آنها را نسبت به سایر محصولات تشخیص میدهید و این لیبل است که شناخت ذهنی برای شما ایجاد کرده است. یکی از بهترین کاربرد های لیبل روی محصولات، جلب توجه مشتری و راضی کردن وی به خرید محصول است

چاپ لیبل از نیازهای اصلی یک محصول جهت شناسایی نام برند شما می باشد، امروزه کمتر محصولی می توان یافت که احتیاج به یک لیبل پشت چسبدار و برچسب نداشته باشد، شبکه چاپ با توجه به تخصص در زمینه چاپ از جمله چاپ لیبل کاغذی چسبدار و همکاری با صنایع بزرگ مواد غذایی ،صنعتی با دهها نمونه کار منحصر بفرد، آمادگی خود را برای ارائه محصولات پشت چسبدار سازمان ها و شرکتهای مختلف به صورت کاملا اختصاصی و با کیفیت بالا و طبق نظر مشتری اعلام می دارد. نکاتی که در طراحی و چاپ لیبل و برچسب بسیار مهم است، تعیین ابعاد و قالب لیبل بر اساس سایز و ابعاد محصول، تست لیبل و برچسب مصرفی بر روی محصول شما، نوع روکش ،چاپ لیبل چسبدار و کیفیت آن،

چاپ لیبل

 

چاپ لیبل صدفی

قالب لیزری جهت کیفیت و سهلوت در برداشتن و چسباندن، و طراحی بر اساس اصول چاپ و بدون اشتباهات نوشتاری ، که کاربرد اصلی کاغذ پشت چسبدار بر روی : انواع بطری ها، ظروف پلاستیکی و فلزی ، کارتن ، محصولات و تجهیزات، آرایشی بهداشتی ، صنایع غذایی ، شویند ها، برچسب و لیبل های تبلیغاتی و غیره … می باشد. و همچنین این مجموعه قابلیت چاپ لیبل پی وی سی PVC را دارا می باشد. مزایایی تولید لیبل و برچسب شامل : حک اطلاعات شرکت و آرم و لوگو و سایر اطلاعات محصول و استاندارد های تایید کننده است و گاهی به عنوان یک پیشنهاد و یا تخفیف ویژه می باشد، که روکش UV و سلفون بر روی لیبل باعث شفافیت و جلوگیری از سایدگی می شود.

لیبل اسبای بازی  لیبل خیار شور  لیبل اموال لیبل حرارتی لیبل بطری لیبل خودرویی  لیبل شیرینگ 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا